Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnek erotikaban dolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr.PitBull kérdése:

Szeretnek erotikaban dolgozni hogy tok bejutni? Es hol lehet jelentkezni? Es mik a feltetelek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hogy tok?

Hát nem tudom, de mifelénk úgy szokták írni, hogy tudok.

hány éves vagy?

2011. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
22 eves vok
2011. jan. 12. 15:22
 3/12 anonim ***** válasza:
tok, vok... te még k.rvának se lennél jó.
2011. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

a szlenget se erted

meg en kulfoldon elek es kicsit nehezen megy a magyar te birka

2011. jan. 13. 13:33
 5/12 anonim ***** válasza:

külföldön élsz? de magyar vagy? akkor használd úgy ahogy előtte.

így a helyesírásod kb egy 15 éves emos kisfiú szintjén van.

a szlenget meg baromira nem szeretik, köztük én sem.

az meg nem igaz, hogy a vok tok, nem tudod kiírni helyesen...

2011. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

te meg itt szorakozol

nem a kerdesre valaszol te paraszt

szoval kocc

lacik hogy te is egy bunko magyar paraszt vagy mint a tobbi

de csak elj a gettoban en meg elek a vidam kis extra eletem egy jobb orszagban :P

2011. jan. 13. 15:42
 7/12 anonim ***** válasza:

de csak elj a gettoban en meg elek a vidam kis extra eletem egy jobb orszagban :P"


Ha erotikában akarsz dolgozni, akkor ezek szerint még sem megy minden olyan jól az életedben abban a vidám kis extra külföldi országban;) Márpedig csak a legolcsóbb, leghülyébbek fordulnak ilyen dolgokhoz.


Mindenki magából indul ki. Amúgy meg nekem ne mond meg, hogy hova írjak, mert odaírhatok ahova én szeretnék nincs megszabva.


Még a helyesírásod is egy nulla, csodálkozol,hogy senki sem ír a kérdésedre?!

2011. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

lacik hogy te is egy bunko magyar paraszt vagy mint a tobbi "



Miért lennék az? Mert azt várod, hogyha te megszólalsz" akkor a többi embernek kuss? Ugyanúgy elmondom a véleményemet, ahogy te teszed, úgy én is elfogom mondani mi nyomja a szívemet ;) Attól még nem vagyok paraszt. max te lehetsz az, mivel te mondtad ki előszőr.

2011. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jobb ha elfelejted mert te még annak se vagy jó:((
2011. jan. 14. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

kicsi csira hat elhiheted hogy elvok anyagilag rendesen de mar unom az unalmas melokat!!!


es en leptem hogy a csira kormanyod ne eloskodjon rajtam hanem rajtad fog mert nulla vagy p+csfej!!!


amit te kerese honap alatt en azt 1 honap alatt :P jobb itt a fizetes mint getto Magyarorszagon!!!!

es az elso havi fizetesembol fasza verdat vettem :P

ha ha ha ha

2011. jan. 16. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!