Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nektek mi a fontos/mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek mi a fontos/mi tetszik 1 pasiban?

Figyelt kérdés
Csak lányok véleménye érdekel, légyszi korotokat írjátok le!
2009. jan. 31. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fontos az őszinteség és a komolysága, olyan szinten, hogy tudjam, nem csak egy futó kalandot akar. Tovább, tudjak vele eljárni szórakozni, bulizni, de legyünk kettesben is. Mindent megtudjunk beszélni.

Mi tetszik?Nincs ideálom, minden pasiban más fog meg, más az ami megtetszik. De általában az, ha jól érezzük egymást már az ismerkedés elején.

Amúgy a horoszkópom erre az évre nagy szerelmet mond, ami leánykéréssel is végződhet :D Szóval majd megmondom milyen volt az a pasi és mi tetszett meg benne :D

18 vagyok

2009. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
kisugárzás, ápoltság, udvariasság, a beképzeltség nagyon nem!! de nem baj, ha tudod, h. jó pasi vagy, csak ne vidd túlzásba! ;) (l,16)
2009. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ápoltság, kisugárzás, öszinteség, jó megjelenés, a pasinak legyen humora nekem ez a legfontosabb:)

16/L

2009. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisugárzás,ápoltság,arc,humor,udvariasság,inteligencia....meg ugy minfden egyebe véve:)24vagyok
2009. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! 21 vagyok! Nekem a legfontosabb az h aranyos legyen! Ez nálam annyit jelent, h kedves velem, mindig érdeklem, és érezzem h szeret! A külső is számít természetesen, legyen ápolt és legyen kisugárzása!
2009. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elso latasra fontos a kinezete (tudom, hogy nem szokas kinezete szerint megitelni az embert, de nem tehetek rola) ... persze utana a belso tulajdonsgok: rendes legyen, oszinte, lehessen vele szorakozni, de mikor szukseg van ra, komoly is legyen.
2009. jan. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
legyen ápolt, de ne vigye túlzásba :S, őszinteség, tudni, h bízhatok benne, és legyen humoros (ez nálam nagyon nyerő :) ) 17/l
2009. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szeretem, ha intelligens, visszahúzódó, kedves, humoros, nyitott, és kreatív.

külsőre előny, ha magas és vékony, ápolt, és van rajta valami különleges. (plusz ne hordjon gagyi kínais ruhákat, mert attól rosszul vagyok..nem baj, ha nem gazdag, inkább legyen kevesebb jó ruhája, mint egy csomó béna.)

17/lány.

2009. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, mindenképp a külső, ami elsősorban fontos, mégpedig azért, mert először azt látja meg az ember. Ha valakinek már eleve nem tetszik a másik, akkor nem hinném, hogy lehetne köztük valami.. Persze, mindenki szép/helyes valakinek. Ezután jöhet a belső... Mindenképp kell, hogy inteligens okos legyen a ffi, hogy a nők felnézhessenek rájuk. Őszínteség, humor, érzékiség, kedvesség és a biztonságérzet nyújtás ami nem hiányozhat egy fiúból. Szerintem. L/17
2009. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!