Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudhat egy ilyen csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudhat egy ilyen csaj akire ennyi pasi hajt?

Figyelt kérdés
Bejelöltem facen egy csajt akit a netről ismerek társkeresőről. Elég egositának tűnt már akkor. Facen van 400 képe kb és az a lényeg hogy minden nap egy rakás elég helyes csávók nyomulnak rá folyamatosan videot linkelgetnek neki üzifalra kirkálnak minden szarságot a csaj meg el van alélva... Nem tudom mi lhet a titka de van sok jó csaj ismerősöm de egyik sem ilyen. Én nem nagyon szólok hozzá nem szeretem az ilyen csajokat pedig tényleg elég szép. Vélemény?
2011. jan. 12. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
A többi pasi is úgy lehet vele, mint te, csak ők tovább mennek annyival, hogy háta megtudják szerezni egy estére.De ez csak egy tipp. Az ilyenek nem nagyon kellenek senkinek komolya kapcsolatra.
2011. jan. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak meg akarják b@szni,ennyi.

L/24

2011. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ez vígasztal, attól hogy el van "alélva" a boldogsághoz még édes kevés, hogy 300-an írkálnak neki.

Nem kell oda csak 1, aki őszintén szereti... olyanból meg ha a neten kapálózik, akkor tuti nincs neki.

Szóval mit tudhat? SEMMIT!

Ha meg elég neki ennyi, akkor pláne nem tud semmit!

2011. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Könnyen kapható?
2011. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!