Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira rossz h nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira rossz h nem volt még egy pasim se aki igazán szeretne, és én is őt. Olyan rosszkedvem van emiatt. mikor jön el?

Figyelt kérdés

nem vagyok sztem se csúnya se szép.se kövér se vékony.ink átlagos.egyre jobban merek beszélni 'idegenekkel' is,de semmi:(

miért nem kellek senkinek se?

15/L


2011. jan. 11. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt 5 év múlva kérdezed meg akkor azt mondom, hát valami baj van. De 15 éves vagy és messze van még, hogy te nyugdíjba vonulj... Nem kell félned, hogy még nincs senki, majd lesz, nem kell kapkodni:) nyugi:)
2011. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 vagy az jóég áldjon meg! Majd ha 25 évesen lesz hasonló problémád, akkor valóban lesz okod a rosszkedvre!
2011. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

figyelj aki tetszik neked srác ahhoz menj oda és próbálj meg beszélgetni vele mégha félsz is menj oda nyugodtan akármilyen rosszfiús külseje van menj odahozzá beszélj vele és talán megtetszel neki!!

Amúgy hova valósi vagy??

2011. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

és mi van ha nem merek odamenni?!ennyire beszari vagyok:( xd de azért inkább egy fiúnak kéne kezdeményeznie és asszem nem nekem.

am szegedi vagyok (:

2011. jan. 11. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Ajaj! Akkor most én már kezdhetek aggódni? 26 vagyok, és még nekem sem volt olyan pasim, aki igazán szeretett volna és én is őt. Na most akkor ez abnormális?
2011. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!