Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen egy párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

A barátommal 5hónapja vagyunk együtt, soha nem mentünk még szinte semerre és tervezzük hétfőn hogy megyünk termálfürdőbe, na de mondta jólvan menjünk de úgy hogy én fizetem magamnak te meg megint magadnak.

Nem az hogy bajom hogy nem fizeti csak kerekperec megmondta és ez picit fájt.


2011. jan. 11. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Valóban nem így kellett volna, de nem tett semmi rosszat, csak rosszul.
2011. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem , egy párkapcsolat ennél sokkal rosszabb :)


Na, egyébként nézd a jó oldalát legalább egyenes és őszinte...max fürdesz párat , kicsit nem unatkozol azt max ha rájösz arra hogy ez csak egy ifjúkori fellendülés akkor elhagyod és keresel majd mást, de egyenlőre jó lesz..

2011. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csóró vagy spúr,ennyi.Manapság ez nem gáz.És jobb ha kerekperec megmondja mintha ott derülki hogy valakinél nincs lóvé.
2011. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hat en a helyedbe azt mondanam hogy majd fizetem en a tied is!Hogy lassa mekkora luzer:))
2011. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az a része oké, hogy megmondta hogy mindenki a sajátját, csak nem így kéne, amúgy meg szerintem egy pasi se hal bele az elején ha meghívja a csajt (most ne akadjatok ki)

nekem pasim az elején mindig elvitt ide -oda nem horror árakról van szó, csak pl állatkert, mozi stb..és általában ő fizetett (nem fogadta el a pénzt tőlem) most már együtt élünk és van hogy kifizetjük a sajátunkét, van hogy ő, de volt már rá pl hogy én fizettem mindkettőnkét...

mondjuk jobb az elején tisztázni, mint utána félreértés legyen :)

2011. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát valszeg én vok a legöregebb a válaszadók közül... de lehet, hogy csak többet megélt, és tapasztaltabb. Ha szeretek valakit, akkor igenis önzetlen vagyok. Ha csak elvagyok a langyiban... Fizesse a halál a másik belépőjét! Ki-ki alapon menjünk! Kár, hogy zacskót nem húz a fejedre... Cseréld le egy másikra! Bár minden pasi egyforma, csak a nevük más. Nem kiábrándultság - tapasztalat!
2011. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azzal egyetértek, hogy mindenki fizesse a magáét, de ilyen nyersen fogalmazni valóban bunkó dolog volt. :S
2011. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!