Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted igaz, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted igaz, hogy ha valakire sokat gondolsz az megérzi?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Biztos. Halál komolyan mondom. Konkrét eset: Ismerek egy lányt, rengeteget beszélgetünk élőben, valamikor egyszer csak bevágja MSN-en, hogy Köszi. Mondom én nem írtam semmit. Erre ő: Tudom, de úgy éreztem ezt le kell írnom. Rá gondoltam előtte.
2011. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Egyem az arany szivetek de ennél nagyobb marhaságot ritkán hallok az biztos !
2011. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy így van.Köszi:)
2011. jan. 11. 16:50
 4/10 A kérdező kommentje:
Elsőnek mondtam:D
2011. jan. 11. 16:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Sziklasz@r: Akkor már a májamat is, úgyis jó nagy már.
2011. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Én éveken keresztül gondoltam egy lányra, észre se vett...
2011. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
szerintem se , csak bemesélik maguknak az emberek
2011. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem igen!!! Sőt biztos! De nem feltétlenül tudja, hogy te gondolsz rá. Egyszerűen csak érzi hogy valaki gondol rá és általában mikor közben valaki eszébe jut vagy utána valószínűleg ő gondolt rá. Csak nem is tűnik fel utána.

De sokszor van olyan, hogy valaki rád gondol és akkor neked is eszedbe jut. De mivel nem egyeztettek nem tudhatjátok, hogy tényleg egymásra gondoltok.

Amúgy én ezt kipróbáltam. Megegyeztünk a bnőmmel, hogy akárhányszor eszünkbe jut a másik mindig felírjuk az időpontot. aztán egyeztettünk és tényleg mikor nagyon erősen gondoltunk a másikra akkor ő is ránk gondolt.

2011. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazábol én is ugy gondoltam, hogy nem tudja, hogy ki ...csak valaki.
2011. jan. 11. 20:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak remélem, mert átb@szott ma a szerelö és azóta folyton az jár a fejembe, hogy "b@zd anyád teherbe törött bokával!"
2011. jan. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!