Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A könnyen, vagy a nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A könnyen, vagy a nehezen megszerezhető?

Figyelt kérdés
Fiúk! Tehát meik csajok jönnek be jobban? Amelyiket könnyen megbírjátok szerezni, vagy amelyiket nehezen bírjátok?
2011. jan. 11. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
arany középút
2011. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pld ne legyen a csaj nagyon rádszállva, de azért ne legyen az, hogy alig szól hozzád?
2011. jan. 11. 15:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Akinek nincs pénze, annak nehezen kapható meg bármelyik is, akinek meg van annak könnyen.
2011. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kérdés! Nem mindegy hogy milyen csaj kéreti magát, és mennyire, illetve mire föl.


Én biztos, hogy évekig hajtanám a szelet egy olyan nőnek akinek a személyisége érdekfeszítő, a kinézete vonzó.

2011. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sok pasinál ezt vettem észre :) annál jobban érdekli őket egy csaj, minél nehezebben adja magát a csajszi, cs hát azért kiv vagyok a véleményekre :)
2011. jan. 11. 16:04
 6/9 anonim ***** válasza:

nálam eddig a "könnyen jött, könnyen ment" közmondás volt igaz...a mostani barátnőmre 2 2és fél hónapot vártam/küzdöttem (semmi zaklatás vagy ilyesmi) és már msot úgy gondolom, hogy megérte...szóval ha csak egy-két éjszakás kaland kéne, akkor könnyen kapható legyen, de ha a lányba látom a jövőmet akkor inkább várok :)

tehát a kérdésre a válasz, a nehezebben megszerezhetőbe több a bizalmam

2011. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) és hát most én vagyok ezzel bajba, mert van egy srác akivel ismerkedek és félek leírni neki, hogy mennyire teccik, mert akkor lehet, h azt hiszi, h az a könnyen megszerezhető típus vagyok :/
2011. jan. 11. 16:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Az nem baj, hogy ha megtudja hogy tetszik neked (Én is tudtam ismerkedésnél, hogy tetszem a lánynak) De nem kell rögtön kb 1 hét ismerkedés után járni az illetővel...plusz ha tudja hogy tetszik neked még nagyobb lesz szerintem a kitartása (gondolom én)

(mostanában úgy átlagba azt veszem észre, hogy msn-en ismerkedtek, majd másnap már jártak de 2 hét múlva szakítottak...igaz tapasztalatszerzésnek lehet jó volt, de én ennek nem vagyok híve, de persze ez csak az én véleményem)

2011. jan. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

majd célozgatok neki :)

és igen-igen én is azt veszem észre, egyből járás majd szakítás :/ sajna ilyenben nekem is volt részem... és mit ne mondjak soha többet...

Persze egyik ismerősöm mondta, h elvileg olyan hamar járni fogok a sráccal, h észre sem veszem és itt konkrétan arra utalt, h másnap majd beszélünk msn-en és rá is kérdez stb. De még nem kérdezte meg, jóh mondjuk pár napja ismerkedünk csak.

2011. jan. 11. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!