Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác és félek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác és félek hogy nincs esélyem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác régen már 2-szer is jártunk..most viszont félek hogy vissza utasítana..osztálytársak vagyunk..és én még mindig szerelmes vagyok belé..mit tegyek hogy talán észre vegyen? vagy hogy öltözködjek vagy mit csináljak ilyenkor?:S

13/L


2011. jan. 10. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már kétszer nem müködött gondolod még van értelme?
2011. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szijaa.

Hát beszélgess velee közeledj hozzá keresd a társaságát:)

Nekemis van egy ilyen fiú az osztályomban és én mindig megkérdem mi történt vele mondjuk 7 végén vagy így a napokban:).Ő neki ez tetszik és mondja is,szval próbálj elmélyülni egy jókis beszélgetésbe vele aztán majd lesz ami lesz:)

Csak arra figyelj hogy nee nyomulj!:)

2011. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én általános iskolától Gimiig voltam szerelmes egy fiúba, többször is jártunk. Fiatalon sajnos tudomásul veheted, mert ez kb. 16 éves korig szinte törvényszerű, ha te szereted, Ő nem, ha szeret valaki, azt Te nem....
2011. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és mindenképp, flörtölj előtte(NEM NAGYON, KICSIT), másokkal, és néha vele is, mégis próbálj meg elérhetetlennek tűnni. Ez játék, és szemétség, de később, felnőtten lehet ezt mérsékelni, és ilyen fiatal korban ESKÜSZÖM, beválik....ja és légy ápolt és szép!
2011. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.:)

Remélem sikerül (Y):D

2011. jan. 10. 17:34
 6/6 A kérdező kommentje:
háháá..sikerült megint..xDD:D
2011. febr. 4. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!