Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érzem a páromat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem a páromat, ha behatol?

Figyelt kérdés

1 éve vesztettem el a szüzességem vele és úgy igazán soha nem volt jó a szex. Barátnőimmel beszélgettem és nekik sem az igazi...MIért van ez? ennyire rossz lenne az ágyban a párom? vagy velem van gond? Néha ha előtte, orgazmusom van(csikló) akkor jó, de ha nincsen, akkor alig alig érzem...Róla azt kell tudni, hogy nem sül el 2 perc alatt és nem is 8centis oda lent. Mi lehet a gond?


19/L


2011. jan. 10. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy túlságosan nedvesedsz, vagy nem elég feszes a hüvelyizomzatod, vagy nem elég jó az előjáték. Próbáljátok ki, hogy addig húzzátok az előjátékot, hogy majdnem elérd az orgazmust és csak ekkor hatoljon be.


26/N

2011. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az előjátékkal nincs gond, sőt...ha nagyon oda teszi magát alig kell pár perc és elmegyek vagy éppen húzza fél óráig és utána, de a szex akkro sem az igazi, jobb mint ha csak bumm bele a közepébe, de nem élvezem igazán.
2011. jan. 10. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki a Kriston-intim tornát. Egyrészt javul a hüvelyed izomtónusa, másrészt megismered, irányítani, mozgatni tudod általa, harmadrészt javul a vérellátása, ami kedvezően hat a szexuális ingerek fogadására.


26/N

2011. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
próbáljátok ki hogy előjáték során úgy izgasson a barátod hogy ne menj el... lehet hogy orgazmus után idő kellene amíg újra érzékeny leszel, és ezért nem jó érzés a szex
2011. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lehet rosszul fogalmaztam akkor:) Pont, hogy akkor lesz jobb a szex, ha orgazmusom volt...és utána szexelünk, ha előtte akkor érzem,érzem de alig...
2011. jan. 10. 15:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl vékony a cerkája. A hossz szinte teljesen mindegy. Lehet 25 centis farka is, ha nagyon vékony.
2011. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

bizony.. a vastagság lesz a bibi vagy te vagy tág.. sajnállak hogy nem jó a szex neked:( barátnőm már az 1. szexnél elélvezett hüvelyileg..(szűz volt) azóta is mindig legalább 2-3szor..

Nem tudom mit tanácsolhatnék.. nem illetek össze ilyen téren 17f

2011. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!