Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan emlékeztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan emlékeztek vissza az első menstruációtokra?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 15:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem részben pozitív, részben negatív élmény volt.

Pozitív, mert 12 évesen örül az ember lánya, ha azt mondja az anyukája, hogy látod, te is nagylány lettél.Ez egy újabb lépcsőfok a felnőtté válás hosszú lépcsőjén.

Másrészt negatív volt, mert egy reggel elindultunk nyaralni.Megérkeztünk a Balatonra dél körül.Délután lementünk a strandra minden tök jó volt.Másnap reggel amikor pisiltem láttam, hogy véres lett egy picit a wc-papír.Megijedtem.Tudtam, hogy mi a menstruáció, voltak felvilágosítások a suliban, de meglepődtem, nem számítottam rá.Hál'istennek volt anyumnál egy db betét, azt megmutatta, hogy kell használni, aztán mentünk a boltba betétet venni.

Anyum persze a hotel dolgozóinak örömmel mesélte, hogy nagylány lettem (persze, régóta ismerjük őket).Én pedig cikinek éreztem:/

Aztán azért sírtam, hogy elrontja a nyaralásomat.


Szerencsém volt.Nem fájt a hasam, nem volt semmi bajom és csak egy napig volt, akkor is csak alig volt!

15/L

2011. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nem volt kellemes ráadásul utána egy olyan bauxitfőzeléket ettem ami ugyan nem volt bitang pusztulatosan fostos csak aránylag szar de azért elég rosszul esett utána(talán egy kis kálisó hiányzott belőle)

76/L

2011. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!