Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan emlékeztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan emlékeztek vissza az első menstruációtokra?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Az volt a legjobb.
2011. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Erősen kétlem, hogy ez bárkinek pozitív emlék.
2011. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

borzasztó volt... kínos és ciki. Bújkáltam, nem mertem szólni senkinek sem róla, gusztustalannak találtam az egészet, gyűlöltem és nem voltam hajlandó betéteket használni, inkább összevéreztem minden ruhámat... Pedig felkészítettek rá. Mégis, utáltam akkor, hogy nő vagyok, és ez ezzel jár...

Most sem szeretem, de túlteszem rajta magam.

2011. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Legelső vagyok. Pedig nekem az volt.
2011. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
13 éves voltam, suli után otthon mikor elmentem wc-re látom, hogy mi van a bugyimban. Megijedtem, hirtelen azt sem tudtam mit csináljak...nem nagyon voltam arra felkészülve, és nagyon rajtam volt a "nem akarom" érzés. Gyorsan szaladtam le a boltba, megvettem a legnagyobb betétet, amit láttam, és egyből kettőt raktam be:D. (persze később rájöttem, hogy az hülyeség)
2011. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon megijedtem, hogy mi ez, mert elég fiatalon jött meg, 12 éves voltam. Anyuék csak annyit mondtak, hogy ez természetes dolog a nőknél, de hogy pontosan miért van azt nem :P A betét nagyon kényelmetlen volt először.
2011. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
"Valamikor réges-rég, egy messzi-messzi Galaxisban..." - elkezdtem menstruálni, és kölcsönkértem egy lézerkardot, hogy feldughassam. Röviden ennyi.
2011. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

meglepődtem.

mikor mentem wc-re, akkor láttam, hogy kicsit véres a bugyim.

az első alkalommal nem mertem szólni róla senkinek a családban, csak a másodiknál, ami majd' fél évvel később volt.

papír zsebkendőkkel, meg wc-papírral csináltam végig.

de nem véreztem erősen, szóval elég volt ez is.


karácsonykor jött meg amúgy. :D

2011. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én 13 voltam és a mikulás hozta.. dec. 6-án jött meg ugyh ez egy pirosbetűs "ünnep" volt nekem :D, rögtön szóltam anyunak, és valamilyen szinten jó volt, mert ez is egy újabb lépés volt a fejlődésemben, serdülésben. Semmi ciki nem történt szerencsére, mert itthon voltam akkor épp, de pl barátnőmet elöntötte a suliba 12 évesen a vér teljesen és mindenki szerencsétlenen nevettet :S
2011. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Fú én utáltam azt a napot.

Akkoriban szertornáztam hogy lefogyjak, és egész jól ment.Épp versenyre melegítettem, mikor éreztem hogy valami nincs rendben, azt hittem bepistiltem, mondom ilyen nincs.

Kimentem, látom tiszta vér az egész.Mivel gerendáztam, féltem hogy megütöttem vagy ilyesmi, és el se állt.Teletömtem az egész bugyimat meg mindent vécé papírral, de a versenyre már nem mentem vissza, nem lett volna pofám megnézni hogy összevéreztem e a gerendát.

Azóta is ha megjön, olyan mintha egy csapot valaki megnyitna és 7 napig folyni hagyná.:S

Egyébként én nekem a betétet azóta se sikerül rendesen berakni, nem is szeretem!:S

2011. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!