Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz az, hogy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz az, hogy túl nagy a hüvelyem? Történt egy kis baleset.

Figyelt kérdés
Nemkell nevetgélni, de eléggé kényelmetlen...szex közben levegő megy bele és teljesen olyan mintha finganék...-.- vagy hogy érthetőbb legyen: south park: punipú XD ez a helyzett ittis..és nem mondanám hogy a pasim fasza a vékony..oan cappys üveg szélességű
2011. jan. 9. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pasim fasza vékony:DDDD

Ezen behaltam :DDD

2011. jan. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

xDDD

Nem gáz..

2011. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ezzel nem tudsz mit csinálni, nem a hüvelyed nagy. sok mindenkinél előfordul. kiküszöbölni nem lehet, mi párommal megmosolyogjuk aztán folytatjuk tovább az aktust.
2011. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Csinálj Kegel-gyakorlatot. Van róla a neten is fennt.

Lényegében annak, hogy edzeni kell a hüvelyizmaid, mert azért megy bele levegő, mert gyengék a hüvelyizmaid, a hüvely fala. Ha csinálod ezeket a gyakorlatokat, akkor jobban rá tud simulni a péniszre a hüvely, húgyúti problémákat (pl szivárgást) is lehet vele kezelni ill. megelőzni, sok mindenre jó, ha a medence izmok, köztük a végbél és hüvely izmok is feszesek. Nézz utána ennek!

2011. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Régebben kutyapózban volt ez a pukizás a hüvelyemmel. De mióta csinálom a gyakorlatot már sikerült a hüvelyi orgazmus (párom, mikor ujjazott jobban érezte azt a redős részét a hüvelyem falán, ami a G-pont, jobban rásimul szeretkezés közben a hüvelyem a péniszére) és persze a pukizás is megszűnt. Én csak ajánlani tudom mindenkinek!

2011. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:O kösz XD
2011. jan. 9. 15:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a pasidat nem zavarja akkor nem.
2011. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az első kommentezőnek mondom....hogy nem vékony XD egy cappys üveg szája nemvékony....de mostmár megnyugodtam, hogy tudom mi a probléma :) kipróbálom ezt a tornát :D
2011. jan. 9. 15:43
 9/11 A kérdező kommentje:
először zavarta..majd csak megmosolyogta..mostmár a szemembe néz és nemérdekli :D de engem attólmég zavar...elveszi a romantikát :S
2011. jan. 9. 15:44
 10/11 anonim ***** válasza:

15:40-es vagyok.

Párommal mi is nevettünk ezen, hogy pukiztam. De lassanként már zavart, hogy az orgazmus se sikerül, meg sokszor kellemetlenül feszítette a méhemet meg kellemetlen volt. Egy próbát megér.

2011. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!