Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek bejön Dundika?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek bejön Dundika?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 21:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%

Ilyen fejjel? Pffff wháháháháháháhá!


Dundika elmehetne a Keletibe a vagonok közé visszataszítónak. És ezt most teljesen komolyan mondom. Ostoba, rusnya, 1 patront se ér meg.

2011. ápr. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
72%
Egyetértek, ez egy prasnya fogyatékos nőszemély
2011. ápr. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
21%
aki nem lőné meg arra sajnos azt kell mondanom, hogy valami baj van... tény, hogy vannak nála mérföldekkel szebb lányok, de könyörgöm, ha elém dobná magát szana-széjjel k*rnám a p*náját, már elnézést a vulgáris kifejezésért
2011. ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg egy utolsó ótvar rondaság, förtelem. Teljesen komolyan mondom.
2011. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
Rommá műtött plasztik maca...dehogy jön be.
2011. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem jön be - ostoba, idióta, és rusnya is, elásnám mint kutya a csontot, vissza se mennék érte.
2012. jan. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
61%
Rondaság. Kb. Kiszel Tünde kategória.
2012. okt. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nagyon jó csaj és szép. Viselkedése nem érdekel mert az nem a téma része. Mellei lehet műk, de abból a jó fajta és a nagy méretük még rátesz arra, hogy eszméletlen jók! A testének alakja is közel hibátlan! Feleségnek tényleg nem kéne, de egy vagy több éjszakára simán! ;)
2014. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
65%
Borzasztó ronda, ocsmány, tízes skálán mínusz1.
2014. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
53%

Megmondom őszintén nekem nem jön be. A feje nem túl szép, ráadásul már a tekintetéről nagyon lesüt az intelligencia hiánya, nekem pedig nagyon fontos a kisugárzás, ha egy lányból a butaság sugárzik ki nekem az enyhén szólva sem pozitívum. Arról meg ne is beszéljünk hogy műmelle van, én alapból egy műmellű lánnyla nem is járnék, max. alkalmi szexre tartanék műmellűt. Ha mondjuk nem lenne műmelle, akkor is mi az olyan nagy pozitívum benne? Jó a teste nem rossz, de hány 15-35 éves lánynak van nemhogy ilyen teste de még ennél sokkal jobb is? Rengeteget lehet találni, ezért nem fogom bálványozni.


Tehát összességében én elég nem tartom szépnek, inkább csúnya mint szép, sokkal több a negatívuma mint a pozitívuma.

2014. márc. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!