Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam fel megint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam fel megint a témát? :$

Figyelt kérdés
Van egy srác és tudja, hogy szeretem ... de erről már régen dumáltunk csak most megint muszáj lenne vele erről beszélnem.
2011. jan. 7. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dragam, ha o a legutobbi alkalom ota nem hozta fel, akkor neked nem "muszaj" beszelni vele/rola, akkor neked el kellene felejteni!
2011. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De viszont múltkor kitalálta, hogy talizzunk. Ha nem érdeklem akkor mért akart találkozni velem? :O
2011. jan. 7. 23:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha erdekled, miert nincs mar veled, ha egyszer tudja, bejossz neki?
2011. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
bocsesz azt akartam irni h o bejon neked es o tudja, akkor miert nem lepett meg?
2011. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta nekem még anno, hogy most nincs ereje senkivel kezdeni mert nem rég csalódott, de ez egy hónapja volt és amikor találkoztunk az olyan jó volt meg mindig írt nekem msn-en meg minden + smst is. De amióta vége lett a szünetnek suliban is alig szól hozzám meg már rám sem ír. :(
2011. jan. 7. 23:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Hat probald meg meg egyszer, de sajnalom, nem bantani akarlak, de ez annyira atlatszo, orok klasszikus kifogas, hogy kivulallokent teljesen egyertelmu, miert nem lep:S
2011. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
+ azt elfelejtettem, hogy állandóan engem bámul de komolyan.. és nem csak nekem tűnt fel.. de amióta újra elkezdődött a suli már nem is ír nekem.. és ez meglep, mert előtte mindig írt. :S
2011. jan. 7. 23:56
 8/12 anonim válasza:
lehet az is h azóta össszejött az exével vagy valakivel .. Amúgy én is csak azt tudom mondani ha annyira tetszenél neki már rég együttlennétek.
2011. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
szia, a pasiknak a vérükben van a vadászás. ez igy volt es igy lesz örökre. ha nem engeded hogy kaparjon,márpedig nem engeded,mert egyfoly.azt lesed bámul e vagy kérdezgetsz utánna,esetleg a tekintetét keresed. hagyd a fiut ,hagyd. hidd el ha már látja hogy nem vaagy rá kiváncsi,egyből azt lesi hogyan kerülhetne közelebb hozzád.
2011. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fiúból vagyok, és röviden szólva ENNYI. Nem is volt, és nem is igen lesz. Én is szoktam így csinálni, kavarok valakivel húzom az agyát aztán ha jön egy lány akkor már nem is érdekel. Valószínű , hogy jött neki egy olyan akiért neki kell kaparni..
2011. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!