Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell egy szerető fiú! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell egy szerető fiú! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon jó lenne egy fiú, akivel szeretnénk egymást. És lenne kivel szeretgetni egymást, ölelkezni, csókolózni. Egy ideje állandóan ez jár az eszemben, hogy mikor lesz már egy pasim, akitől ezeket megkaphatnám.

Persze a környezetemben van 1-2 fiú, aki tetszik nekem, és el tudnám vele képzelni ezeket a dolgokat. :)

De nem vagyok egy kezdeményező típus, mit tegyek, vagy ne tegyek?

14/L


2011. jan. 7. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nem megy csak úgy elhatározásból, hogy kell egy fiú és már lesz is. Majd eljön az ideje. Addig simogasd a puncidat.
2011. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg egy szerető lány :) Hova valósi vagy? :)
2011. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

J válasza


Kezdetnek mosolyogj az emlitett fiu(k)ra köszönj neki. aztán beszélgetés a többi meg majd jön magátol.

2011. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szoktam mosolyogni, meg köszönni is neki. És néha ő is visszamosolyog. :)

De tovább nem merek lépni. :(

2011. jan. 7. 17:06
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem meg pont egy ilyen lány kéne mint Te:)

csak az a bökkenő h tuti h még csak véletlenül se egymás közelében lakunk, ill. kicsit fiatal lennél hozzám(19vagyok), de majd csak összejön:)

2011. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, és azt szeretik a fiúk, hogyha kedvesen beszélsz velük, nem vagy nagyképű, és lányhoz méltó módon beszélsz ,és mosolyogsz. Ha ezeket teljesíted akor nagy esély van arra, hogy észrevesz malamelyik fiú. Sok sikert! : D 14/F
2011. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*malamelyik=valamelyik
2011. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Csak az a bökkenő, hogy általában kedvesen beszélek velük, nem is vagyok nagyképű, sőt mosolyogni is szoktam, de semmi. :(

2011. jan. 10. 14:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Hiába, ez nem úgy megy, hogy veszel egyet a boltban... Várj türelemmel.
2011. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan fiút akarsz, aki tényleg szeret téged, akkor nem lehet erőltetni ezt a dolgot, viszont rá tudsz segíteni azzal, hogy közösségi életet élsz, eljársz a barátaiddal, és ha nyitottan viselkedsz, akkor sok emberrel ismerkedhetsz meg, és talán lesz közöttük egy olyan fiú.
2011. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!