Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet ez velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet ez velem?

Figyelt kérdés
A történet. Az exemmel legutoljára szeptemberbe feküdtünk le. Aztán vége lett. A jelenlegi párommal pedig most tervezzük h előszőr h szeretkezünk egymással. Eddig kétszer volt h megujjazott és véreztem egy kicsit. Nem annyira h nagyon fojt volna de a bugyim olyan lett. és még mindig kicsit olyan ha megtörlöm. Aztán utána már nem. Kb 2és fél éve veszitettem el. és eddig még sosem volt h vérezzek szex vagy ujjazás közbe. Most talán attól van h erősen csinálta? Vagy rég voltam együtt valakivel? Nemrég voltam nőgyógyásznál és akkor nemvolt semmi gond. H esetleg fertőzésem lenne vagy valami. Köszii a segitséget!
2011. jan. 4. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt hogy én is véreztem együttlétekkor, kb kétszer fordult elő 10 év alatt, de a mai napig nem tudom mitől volt. Pedig még erős se volt.
2011. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de engem csak megujjazott :\ és most volt a 2. alkalom :\ és megint egy kicsiit.. vérzett:\ most akkor együttlétkor is vérezni fogok?
2011. jan. 4. 21:30
 3/4 RaksashaGirl ***** válasza:
Lehet hogy csak felsértett a körmével. Ha például rágja a körmét az eléggé kellemetlen tud lenni. Helyenként hegyes és éles is lehet, szóval megvan rá az esély, sőt, szinte biztos hogy a körme volt a ludas.. ;) Nyugi, nem valószínű hogy együttlétkor is véreznél. Nem hinném hogy egy szado-mazo produkciót terveztetek be.. :D
2011. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rawyal Fluashh válasza:

Elfogsz fézerni a következő szekszuális élményednél

de legalább az utolsó estéd jólesz^^

2011. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!