Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fájhat a szex?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tini nem ez a gond. Kb 5 hónapja kűzdök fertőzéssel, amiből nem tudnak kigyógyítani, vagyis az orvosok sosem talának semmit, nekem mégis folyik ég, és a szex is fáj. Olyan mintha ezer tűvel szúrkálnának belülről mikor behatol. Mitől lehet ez? Fertőzésem nincs, kenetvétel negatív, akkor miért fáj? Valakinek volt hasonló tapasztalata? Kérlek segítsetek.
2011. jan. 3. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gumi?
2011. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gumival próbáljuk igen, mert mióta fertőzés van anélkül nem próbáltuk még, de volt már előtte is gumival nem volt a legjobb de most kifejezetten fáj, és vérzett is egy picit.
2011. jan. 3. 11:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha fertőzésed van, nem kéne szexelni. Így persze, hogy nem múlik el meg fáj.
2011. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy a gumira vagy allergiás?
2011. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De pont ez az hogy nincs fertőzésem, csak azután szexeltünk miután mindkétszer vett kenet negatív lett, csak nem tudják megmondani, hogy akkor mitől van folyásom, annyit mondanak, minden negatív. Nincs fertőzés, mégis fáj. Az óvszer allergiát meg nem hiszem, mivel mondtam ezelőtt is használtam már és nem volt tőle ilyen bajom. Vagy ez egyszer csak kialakulhat? És milyen az ha allergiás lennék rá?
2011. jan. 3. 12:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom pontosan, mert én nem hiszem, hogy allergiás voltam rá. De mikor óvszert használtunk, még nagyon régen, kívül kipirosodott a puncim, belül pedig szex közben teljesen elmúlt a nedvességem, mintha kiszívta volna az összes nedvet onnan, és elkezdett fájni, dörzsölni, marni, ahogy a párom mozgott bennem. Gumi nélkül semmi bajom nincs.
2011. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem később alakult ki alatex allergiám,de ilyen tünetem nem volt.Ha van folyásod az még nem gáz,de a fájdalom lehet az is h. nem vagy elég nedves.Én nem csak fertőzésre, minden másra amire lehet, kivizsgáltatnám.Csak nőgyógyásznál voltál, vagy bőrgyógyász és nemigondozóban is jártál?
2011. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kialakulhat később is, ugyanolyan, mint más allergiák. Nekem is csak kb 15 éves koromban jött ki a mustárallergiám, azelőtt nem volt tőle semmi bajom.
2011. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az allergia ilyen tüneteket produkálna. Nem tudom mitől lehet, de már nagyon el vagyok keseredve, eddig 5x kaptam kúpos kezelést ami mind 10 napos volt plusz a helyreállítók szóval belül sztem már minden tönkre van téve, lehet hogy azért fáj, de mit lehet ez ellen tenni. Nőgyógyászt váltottam, de csak pénteken tudok menni, kíváncsi leszek mit tud mondani erre a történetre, mert hogy akik láttak eddig 5 doki, mind csak adta a kúpot azt le lettem rendezve.
2011. jan. 3. 15:52
 10/12 anonim ***** válasza:
nem lehetséges ,hogy méhszájsebed van ? szerintem keress másik nődokit.És használjatok síkosítót.
2011. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!