Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsőnek megyek -hoz, kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsőnek megyek -hoz, kicsit ideges vagyok, mi lesz ha nem tetszek a prostituált-nak? ( kedves leszek meg minden) de ha külsőre nem tetszek akkor nem fog elküldeni? és tényleg azt teszi amit én szeretnék? Nem voltam még soha nem tudom hogy megy ez.

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha Te vagy a legocsmányabb ember a világon sem fog elküldeni, ameddig jattolsz neki :D

és mivel azért fizetsz neki, hogy azt teszi amit Te akarsz, ezért azt fogja tenni :D

20f

2010. dec. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

minek neked prosti??

nem olyan jó mint amikor egy olyan ember csinállja akit szeretsz, pl a barátnő ilyen:D

hidd el nem éri meg...(szerintem...)

2010. dec. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek adatik meg barátnő. Te szerencsés vagy ha van barátnőd, de akinek nincs az vagy veri a f.szát vagy elmegy k.rvázni.


A prosti nem azzal törődik hogy hogyan nézel ki, ha fontos lenne neki akkor nem sok kuncsaftja lenne. A lényeg neki hogy fizess és azt csinálsz vele amit akarsz.

2010. dec. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az extrák felárasak és nem mindegyik vállal be mindent, úgyhogy az "azt teszel vele amit csak akarsz" lényegében nem egészen működik...

Ha nem vagy ápolatlan és büdös, biztos nem fog elzavarni...

;)

2010. dec. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mit jelent hogy ápolatlan? pl ha odamegyek megfürödve , márkás ruhákba , parfümözve ,akkor van esélyem? vagy mi az amire figyeljek??
2011. jan. 1. 01:40
 6/8 anonim válasza:
mekkora gyökér vagy :D
2011. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó gyökér vagyok , de miért is? elsőnek megyek , tehát nagy tapasztalatom nincs
2011. jan. 4. 17:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Utsó. Áh mekkora igaz. Kérdező ne vedd bántásnak!!!
2011. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!