Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tű szúrása a heregolyókba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tű szúrása a heregolyókba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne, hogy próbálta e már valaki azt, hogy tűt/tűket szúr/szúrat a heregolyóiba? Pl a párjával, szexuális játék céljából. Illetve ennek milyen "mellékhatásai" lehetnek? Ki hogy csinálta?


2010. dec. 31. 19:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Te nem vagy normális!

Nem is tudom, hogy elhidjem-e vagy sem.

Hány éves vagy? Ha mutatsz képet elhiszem :D

2011. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Te beteg vagy ember... Arra nem gondoltál hogy esetleg tartósan károsítja a herédet és többet nem lehet gyereked?! (már ha ez számít)
2011. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Már egy éve írtad ki a kérdést,de a napiszaron most olvastam,úgyhogy gondoltam,hogy egy ilyen erre válaszolni kell mindenképp:elfertőződhet,hererák,később nem lehet gyereked,különböző gyulladások,hegesedés,...lehet sorolni még sokáig...De hogy lehet ezt élvezni?Eleve egy fájdalmas dolog/gondolom/,és szerintem valahogy az öncsonkítás kategóriájába is tartozik...De végülis a te dolgod...Ha a szexet fel akarod dobni,akkor kösd ki a partneredet,vagy más pozitúra,kenj a testedre pl.tejszínhabot,és azt nyalasd le a másikkal,stb.Mivel lány vagyok,tudom,hogy ezek a csajnak élvezetes játékok,a párom is mindig azt jelzi vissza,hogy tetszenek neki ezek a dolgok,és még senki nem panaszkodott...Szerintem inkább ilyen dolgokkal dobd fel a szexet...Ne csinálj ilyen butaságokat,inkább keress olyan dolgokat,amik veszélytelenek,de nagyon izgatóak számodra...
2011. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
fentvan a napiszaron
2011. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 bedrik ***** válasza:
Első alkalommal tettem: a 18G jelzésű 1,2 x 40 mm-es steril injectiós tűt a bal herémbe szúrtam. Előtte lefertőtlenítettem Betadinnal a herezacskó bőrét. Heves szívdobogásom volt, nagyon bevoltam ijedve. A beszúrás nem fájt, ellenállás nélkül szaladt bele a tű, érzni lehetett, amint a laza, kocsonyás szerkezetű szövetben halad előre a tű. Benne is maradt ca.5 percig, amíg megörökítettem az eseményt. Kihúzáskor fél méterre spriccel a szúrás helyéből egy szintelen, enyhén rózsaszín (vérrel festett) folyadék. Egy napig éreztem, hogy létezik a bal herém, nem fájt csak jelzett, és ennyi. Akár máskor is...
2011. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Ajánlom a kandallóban hevített piszkavasat...sokkal jobban fogod élvezni tőle a szexet, és nincs mellékhatása...hülye retardált barom...
2011. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Én is kipróbáltam fájt egy kicsit, viszont sokkal nagyobbat élveztem benne a tűvel. Utána kicsit kellemetlen volt kihúzni. Szerintem mindenki azt csinál magával amit akar, és ha élvezi hát had csinálja.
2014. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Próblad ki, hogy nem a golyódba, hanem a farkadba szúrod a tűt! Sokkal izgatóbb, és nem is fáj utána. Én főleg a makkomba szoktam szúrni.
2014. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!