Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha valaki egyéniség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha valaki egyéniség?

Figyelt kérdés

Miért kell ugyan olyannak lenni mint a többiek.

Olyan sablonosnak miért nem lehet azaz ember aki.

Miért bánnak az emberek ilyenekkel úgy mintha állatok lennének.Egyszerüen nem értem miért baj az ha valaki más mint ők?

Miért utálják az ilyeneket ennyire?


2010. dec. 30. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Emós vagy? Azoknak a mániája ez az egyéniségeskedés, de ők is csak dobálóznak a szavakkal, amiket nem értenek.


Aki valójában egyéniség, az nyavalygás nélkül is az.

2010. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen egyéniségre gondolsz.

Mert ha ezekre a vasalthajú erősen nőies külsejű "férfiakra", akkor az nem egyéniség, hanem divatmajom.

Aki a külsejét eltorzítja látványosan és feltűnően az sem egyéniség, hanem kisebbségi komplexusos és feltűnési viszketegsége van.

Aki egyéniség, annak jó a humora, vagy különleges hobbija van, vagy mindig mindenkire pozitív hatással van, jól összekovácsolja a társaságokat stb. Ez az, amit egyéniségnek hívunk, az ilyenekkel semmi baj sincs.

2010. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szamóca. ***** válasza:

namármost aki felvállalja magát, és mer más lenni az ne csodálkozzon ha megnézik...ez lenne a lényege a legtöbb ilyen viselkedésformának. egyébként tényleg az emora jellemző. azt hiszik mernek mások lenni, de az zavarja pket ha megnézik...hát azér cisnálják könyörgöm.

semmi probléma nincs semmiféle különbözőséggel, de a tömeg nem fogja elfogadni, ah vállalod hogy más vagy, vállald hogy ítélkeznek rajtad, ez vele jár.

2010. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem én semmilyen ilyen más által képviselt dolgot nem képviselek, csak vannak egyedi tulajdonságaim amit az emberek nem tudnak elviselni pl: a mozdulataim, vagy akik jobban ismernek az életről való felfogásom. Mert az vallom

hogy embernek az egyedi érdekeit kell elsősorban figyelembe venni, nem másokkal leginkább magával kell foglalkoznia.

Ez abban nyilvánul meg nálam hogy mások szó szerint le se sz@rok. De ennek ellenére mások foglalkoznak velem, a már

fent említett tulajdonságaim miatt. Általában negatív

kritikával vannak rólam, ja és azt is tudni kell hogy

nem minden hol vagyok egy beszédes fajta,tehát nem mindenhol nyitok mások felé,többek azért nem mert ilyen

véleménnyel vannak rólam,és a mozdulataim kinevetnek

és ezáltal hülyének néznek szóval ilyen körülmények

elvárják tőlem azt hogy én normálisan viszonyuljak hozzájuk.

2010. dec. 30. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egyéniség egy dolog. Nem feltétlenül pozitív. Egy aberrált sorozatgyilkos is egyéniség, ha úgy vesszük, meg a társaság humoristája is.

Kérdező, ha cikiznek, piszkálnak, az más tészta, az ostobák általában kiválasztják a tőlük különbözőt, mindegy, hogy miben különbözik, mert azt a legkönnyebb észrevenni.

A minimális társadalmi elvárások meg egy másik dolog. Azt írod, nem másokkal kell foglalkozni, hanem magunkkal, és hogy le se szarsz másokat. Na de ez nem éppen jó dolog egy társadalomban (ugye, a kulcsszó a TÁRS), mert többen vagyunk, így legalább egymás minimális segítése elvárható lenne, ha ennyit sem teszel, akkor nem sírni kell, hogy jaj, nem szeretnek, mert egyéniség vagyok, hanem rájönni, hogy azért nem szeretnek, mert önző vagy.

Ne keverjük a szezont a fazonnal...

2010. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ömmm az emberek sosem szeretik a mást. Ez lehet akármi különbözik tőlük.

Általában van egy normális öltözködésforma vagy viselkedés amit tolerálnak az emberek és van amit nem.

Szerintem ez a legjobb példa (nálam), hogy valaki majonézzel eszi a jó hotdogot.Nekem ettől feláll a szőr a hátamon.

Az öltözködés más téma, amihez nem nagyon értek, de ott is vannak sémák ami felett már riasztó tud lenni.


De a másik oldal, hogy akármilyen irritáló vagy riasztóan öltözködik a másik, szíve joga hozzá( tettnél meg amíg nem sérti meg más jogát hasonlóan azt tesz amit akar és amikor). A másiknak semmi köze ha nem tetszik forduljon el azt csá, ne nézzen oda. Tényleg néha fel szoktak ezek húzni hogy minek szólnak be. Sztem ez ilyen nagyfiús nagylányos dolog, hogy ha mást meg tudnak alázni jobbnak érezhetik magukat.

2010. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Várom további válaszaitokat.
2011. jan. 1. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!