Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már nem én vagyok a vezér...

Már nem én vagyok a vezér egyéniség, hogyan szerezhetem vissza?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez úgy kezdőtőt, hogy én a nyáron elmentem dolgozni a haveri körön kívül. Haza jöttem kéthetente és el is mentünk a discoba. De most h vége a nyárnak úgy érzem, hogy az egyik haverom átvette tőlem azt a 'vezér egyéniséget' pedig mindig én voltam a meghatározó személy a haveri körbe és most nem valami jóérzés h nem körülöttem mozognak az emberek, sőt el is felejtettek.. valami ötlet h újra én legyek a középpontba?


17/F


2011. aug. 30. 01:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Remélem hamar kinövöd ezt a mentalitásodat. 1x úgyis rájössz, hogy az igazi barátok többet érnek a saját egódnál.
2011. aug. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Első válaszolónál a pont. Nőj fel.
2011. aug. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ugyanúgy viselkedsz, mint azelőtt? Szervezel közösségi programokat? Érdeklődsz a barátaid dolgai iránt? Másokkal is törődsz magadon kívül?

Mert ha nem, ezek lehetnek a főbb hiányok. Ha pedig a te részedről minden maradt a régiben, akkor barátaid változtak meg. Lehet, hogy meguntak. Esetleg más valakiben több fantáziát láttak, mint benned.

Ez egy idő után természetes. Évek során a baráti körök tagjai kicserélődnek, mások más szerepeket vesznek fel.

Ahhoz, hogy valaki végig a középpontban tartsa magát, nagyon nagy formának kell lenni!

2011. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mit érezhettek az "alattvalóid"? akikre nem figyeltél, mindig te irányítottad őket! tanuld meg hogy milyen ha az embert más irányítja!
2011. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3.én próbálok úgy viselkedni, de úgy csinálnak mint ha ott se lennék..
2011. aug. 30. 11:10
 6/9 A kérdező kommentje:
4. nem az alatt valóim én szoktam velük hülyéskedni ők is velem ez ilyen kölcsönös szerintem..
2011. aug. 30. 11:11
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor mi a probléma?
2011. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az h szép szóval leszarnak...
2011. aug. 30. 12:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Dominancia erősebb kutya b@szik legyél te az erősebb
2011. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!