Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valaki szines egyéniség az...

Ha valaki szines egyéniség az jót vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok? Ha valaki nagyon vegyes és sok minden érdekli az jót jelent, vagy azt, hogy még nem találta meg önmagát és ezért próbálkozik annyi mindennel?
2010. szept. 9. 17:20
 1/4 anonim válasza:
Ha valakit sok minden érdekel,az igen,jó.Az hogy nem találta meg önmagát,az más,esetleg csapongó.De a színes egyéniség mindenképpen jó.Persze más kérdés h mivel próbálkozik.Az is lehet h önmagát megtalálta,csak a magához illő tevékenységet,társaságot,életformát keresi még.Magadról van szó?
2010. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magamról is, de egyébként csak úgy általánosságban kérdeztem.
2010. szept. 9. 19:12
 3/4 anonim válasza:
jaaaa,értem.
2010. szept. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó. :) Ha meg valaki önmagát keresi, az még nem feltétlenül rossz, szóval... :)
2010. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!