Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a volt barátnőtök, akivel szakítottatok, mert már csak szeretetből szerettétek, elmondja, hogy terhes tőletek? Vele maradnátok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem védekeztetek?
2010. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem velem történt így nem tudom...csak érdekel ki mit csinálna
2010. dec. 28. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor manapság már szakítani kell, ha valakik "CSAK" szeretik egymást? Ejha. Ezt csak a tapasztalatlanok szokták.
2010. dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de a barátnőm is majdnem pont ugyan így járt..:S

Szakítottak a barátjával, egy héttel később észrevette h pozitív a teszt. Szerintem segíts neki anyagilag, és érzelmileg, mert a tiéd a gyerek, és nem csak az ő hibája, de viszont ha nem szereted ne legyél vele együtt. Elég lesz ha segítesz neki.

2010. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezért fontos a védekezés..
2010. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

de amugy mérnem a kérdésre válaszoltok?


kérdésre: hát attól függ, hamár igy alakult, hogy szakitottunk valamiért, akk valsz nemnagyon birjuk ki egymást, különben nem szakitanék. akkor pedig nem lennék vele csak azér, szerencsére létezik az abortusz lehetősége is.

2010. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert ha már nem olyan jó a kapcsolat, akkor nem tervezünk gyereket.. a gyerek pedig nem csak úgy jön, hanem az közös döntés.
2010. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Segíthetsz a nevelésben anélkül is, hogy szerelmespárt játszanátok.
2010. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ok, nyilván, csak nem ez a normális, vagyis a legjobb a gyereknek, ha csonka családban nő fel..
2010. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!