Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha egy fiú érzékeny és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha egy fiú érzékeny és komoly?

Figyelt kérdés

Arról volna szó hogy humoros(sokszor túlságosan is vicces vagyok), komoly (sajnos korábban kellett "felnőnöm"), és sokszor érzékeny tudok lenni (zene, fényképek hatására), tudom hogy ez a tinédzser kor átka hogy a sok érzés meg hormonok, de itthon is vannak gondok, és 1 lányt szeretek öszintén és igazán de ő csak barátként tekint rám, megpróbáltam más lányokkal ismerkedni de senki olyat nem találok akinek tetszenék vagy akármi, azért lehet a gond mert ilyen vagyok?

F/15


2009. jan. 25. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. imádnám, ha találnék egy olyan párt, aki hasonlóan érzékeny és komoly, mint én. Sajnos engem eddig csak eltaszított minden fiú amiatt, hogy túl érzékeny vagyok. Amint rájöttek erre néhány hónap alatt, olyan gyorsan lapátra tettek, hogy még elköszönni sem tudtam :(

Remélem te nem jársz így a lányokkal. Sok sikert!

2009. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát nem szeretnék. :( Épp ezért tettem fel a kérdést, de aki nem tudja elfogadni hogy én értékelem az élet szépségeit: táj, zene stb.-stb. annak fel is út meg le is út, szóval úgy fogadjanak el ahogy vagyok, csak szeretném megtudni hogy ez ok lehet arra h nem találkoztam eddig olyan lánnyal akivel bármi is lett volna. Pedig nem vagyok nyomulós és nem vagyok olyan mint a korombeli "menő" fiúk.
2009. jan. 25. 22:43
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan ilyen vagyok csak lányban... egy az egyben,fura.Biztos lehetsz benne,hogy egyszer megtalálod a párod,hiszen még fiatal vagy 15 éves.. :) van időd,kitartás,nem kell elsietned. ;)
2009. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak idővel derül ki egy párkapcsolatban (hacsak nem egy régebb óta ismert baráttal jössz össze), hogy mennyire vagy érzékeny. Tehát attól még van esély összejönnöd lányokkal. Max. az érzéketlenebbjei emiatt később lapátra tesznek, mint engem :(
2009. jan. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem az csak jó ha valaki érzékenyebb vagy nem tudom, sokkal több dolgot érez ami egyben jó, de megvan a hátulütője, legalábbis szerintem, én nem értem hogy miért rossz ha valaki érzékeny.
2009. jan. 25. 23:05
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Ó én imádnám, ha ilyen lenne a barátom. :) Vagyis volt is benne részem, sajnos most "szünetel" a kapcsolat... Én is azt hittem, hogy jobb egy "kemény" gyerek. De aztán rájöttem, hogy nem várhatom el, hogy kitalálja mikor legyen macsó és mikor ne... És arra is rájöttem, hogy ez bejön nekem. Azért mondom így mert szerintem igenis van remény. :) Egyébként 17 és fél vagyok.
2009. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom a szünetet, és köszi a biztatást. :) Talán egyszer csak összefutok a sorsal! :D
2009. jan. 25. 23:09
 8/15 anonim ***** válasza:
régen én is ilyen voltam, de keményen megszívtam, azóta nagyon ügyelek rá, hogy elő ne jöjjön ez az énem...
2009. jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha érzékeny vagy, inkább ez a dacos "ha nem tetszik, fel is út le is út" attitűd lehet zavaró...Te ugyanígy el tudsz fogadni egy másik embert, ahogy elvárod, hogy téged elfogadjanak? Mert lehet, h ez a baj.
2009. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Eltudok fogadni bárkit, sokszor ez a hibám hogy túl gyorsan fogadok el mindenkit és könnyen átvághatnak. :/
2009. jan. 26. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!