Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mennyire gáz ha egy fiúnak elálló füle van, mennyire befolyásolna ez titeket egy esetleges párkapcsolat kialakulásában? 17/f

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 14:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

a legelső barátomnak is elállóak voltak picit a fülei, de nekem ez ellenére nagyon tetszett sőt mi több szerelmes lettem bele és az is voltam 4éven át.

Nem vagyok rossz csaj, van akinek számít valakinek nem, nekem a kedvessége a viccei fogtak meg :)


kérdező nyugi, vannak olyanok akiknek ez nem okoz gondot :)

2010. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem befolyásolja a csajokat. :)
2010. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat
2010. dec. 28. 20:37
 14/17 anonim válasza:

Nekem is ez a problémám,megértelek.

Sajnos hiába írnak itt neked esetleg jókat,tény hogy ez a dolog ciki és a csajok nem kapkodnak az ilyen srácok után, maximum akkor ha mellette jóképű,izmos,jófej.

Nekem pl. nagy gátlásosságot okoz.

Amit csinálni lehet az az,hogy megvárod míg 18 leszel(ha még nem vagy)és elmész megcsináltatni,ha lesz miből.

100 ezer forint körül van a műtét,baromi sok,de szerintem a hozzánk hasonló sorsúaknak ez mindent megér.

2010. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát ha csak az a gond,hogy el áll a füle akkor az nem is gond :D Amúgy meg,ha elálló fülei vannak és emiatt hosszú haja akkor (és még kedves is na meg persze helyes) nincs semmi gond (azért mert oda vagyok a hosszú hajúakért :D)

L/15

2011. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Tudom, hogy 17 évesen még para az elálló fül, vagy akármilyen külső "fogyatékosság", de felesleges erre energiát pazarolnod, főleg, ha nem tudsz változtatni a dolgon. Nekem sosem tetszettek a szépfiúk. Legyen egy férfi természetes, fogadja el magát, én máris bele tudok szeretni. Akinek csak a külső számít, nem érdemel szerelmet.
2011. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem meg a fogsorommal van baj, na? :D

Az egyik metszőfogam anno 90°-kos fordulattal jött elő, egy focibaleset miatt szabályozni sem nagyon lehetett, ezt követte a szerencsétlen gyökérkezelés, ami után elhalt az egész fog...

F@sza, sárgásszürke színe van és ferde :D Kb villantok egy mosolyt és mindenki: DD:


Volt, aki azt mondta rá, hmm, milyen aranyos :D

mondomokkké...

Van ilyen is, ezek miatt nem leszel foreveralone

2012. máj. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!