Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy buliban. (? ) (több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy buliban. (? ) (több kérdés lent. )

Figyelt kérdés

1.pl. meghív egy srác italra, és esetleg elfogadom, akkor ezzel azt jelzem neki, hogy bejön nekem?


2.A fiúk csak azokat a lányokat hívják meg valamire, aki tetszik nekik?(ha idegenről van szó, vagy pl. csak látásból ismerik egymást)


3. Ha valaki felkér táncolni, vagy megkér, hogy csináljunk képet, akkor az azt jelenti, hogy bejön neki a csaj?


4. Az gáz, hogyha egy csaj sok (akár idegen) sráccal is táncol egy este?


Most megyek először discoba, szombaton, azért teszem fel ezeket a hülye kérdéseket.. :$

Házibulikba voltan már párszor, elég ütősek voltak azok is, de ott ugye sok olyan volt akiket ismertem, szal ilyenekkel nem volt gond :DD


2010. dec. 22. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Igen

2. Igen

3. Igen

4. Talán...

2010. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

namost. senki nem megy oda hozzád és megkérdezi hogy táncolunk ? oda megy hozzád és táncol :D

1. igen!

2. idegen: igen , köszönőviszony : talán .

3. tánc mondtam, képcsinálás talán .

4. nem .


remélem segitettem :D (dani)

2010. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

most hogy igy mégegyszer átlesem ha mondjuk nem táncolsz és ugy kérdezi meg akkor igen . de ha táncolsz ugy nem fog kérdezni

(dani)

2010. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszii. :DD

drága "dani" xDD :D

igazad lehet, hogy csak fogja és odajön. tök jogos amit irtál. :D

Egyszer voltan olyan házibuliban, ahol 2 embert ismertem, és voltunk vagy 30-an. :D(a házigazdát sem ismertem, csak 2 haverját, akik hivtak.. :D)

és ott igenis megkérdezték, hogy táncolok-e velük. :D

2010. dec. 22. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
elöször nekem is voltak ilyen kérdések meg minden de csak lazulj el és kész de ne ugy mint én hogy az utolsó pillanat az volt az estéből hogy haverom hánytat a retyón ... (dani)
2010. dec. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

aztaa. :|

hát, nem szeretnék berúgni. :))

és tudok mértéket tartani.(vagyis eddig tudtam:DDD)

a legtöbb haveromat én szoktam hánytatni.. XD

kösziDani:D

2010. dec. 22. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs mit ;)
2010. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!