Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok a 18 év korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a 18 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 22:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
73%
16 évesnek elég sok a 18 év kor különbség bár én is egy nála 18 évvel idősebbet szeretek ez van
2009. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem az egyik ismerősöm 18 évesen összejött egy 36 éves pasival, és már 11 éve együtt vannak. Szerintem ez emberfüggő! Ha tényleg szeret, akkor nem sok...ha nem szeret, és kihasznál..akkor meg tökmind1, nem?
2009. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom elsőként én mondom azt, hogy tudom, miről beszélsz. Nálunk 17 év a különbség és 17 voltam, mikor összejöttünk :) Működik. Imádom. Imád. Senkit nem érdekelnek a generációs hülyeségek, mert együtt járunk koncertre, kajálni, moziba, mittudomén, tehát hasonló a zenei iizlésünk, az érdeklődési köreink is fedik egymást részben, úgyhogy sosem unatkozunk együtt és mindig tudunk miről beszélgetni...nem úgy van ám, hogy ő az okos én meg a hülyegyerek :)))

Tudod, tulajdonképpen abban lehet a titok, hogy vagyok olyan felnőtt, mint ő, ő meg van olyan hülyegyerek, mint én. Ettől én nem vagyok koravén, ő meg nem infantilis, és nagyon jól érezzük iigy magunkat.

Ne hagyd magad, sorstárs ! :)

2009. febr. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
95%
Mekkora bunkó itt mindenki komolyan nálunk 19 év van na és ? kit érdekel? tök jól megvagyunk már 3 éve és egyáltalán nem arra megy ki,hogy neki csak lompos áll fel én nem tudom ezen az oldalon biztos vannak olyan kedves válaszolok akik szeretik lehurrogni az embert! alig várják a kérdéseket!nálunk is ilyen korban kezdödött és nincs nem is volt gyereke felesége. Én imádom jó de mondjuk ő tényleg más ilyen embert még egyszer nem találnék az biztos! És most biztos jönnek a válaszok hogy az elöttem válaszoló rózsaszin ködben van még meg jóhülye! CSak az a baj hogy amig nem lát bele a másik világába addig fogalma sincs hogy milyen ember is ő valójában és minden embert egy kalap alá vesznek! Hát hála isten azért KÜLÖNBÖZÜNK EGYMÁSTÓL!!!! LEHET LEPONTOZNI!
2009. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló!Egyet értek veled!!
2010. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

én is egyetértek!

amugy nem biztos hogy sok 40 év körüli férfi akar gyereket,meg családot-mert ha valaki nem akar,én azt is teljesen megértem!

2010. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Köztünk 19 és fél év korkülönbség van a barátommal, és már egy éve együtt vagyunk :). 18 vagyok, ő meg nemsokára 38 lesz. Bennünk volt, hogy mi lesz később, de mostmár nem érdekel :)
2011. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!