Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok a 18 év korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a 18 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 22:02
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
jó ok nincs szemüveg csak kiváncsi voltam a közvéleményre
2009. jan. 23. 22:52
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

1 éves és 19 között sok a korkülönbség.

egyékbént pasifüggő, el tok képzelni nempedofilt aki, tényleg azért nyom téged mert szeret. kitudja. de egyik kommentelőnek igaza van, túl sok az ilyen kapcsolat. miért? mert ezek a 15 évesek úgy néznek ki... hát

2009. jan. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
hogy úgy néznek ki? nem egészen értelek. miért gondolod, hogy minden 14-16 évesnek ugy kell kinéznie, hogy valami faszi mindenképp rákattanjon?
2009. jan. 23. 23:30
 14/27 anonim ***** válasza:
71%

szerintem arról van szó hogy felszállsz a villamosra, ott cseverésznek a 15 éves lánykák és 25, 35-nek öltöznek, annyinek néznek ki, és mindenük kilóg,

jön a 30 éves csávó akinek otthon unalmas oldalbordája és hasít egyet a világ szaftosabb feléből.

ez most természetesen azokra vonatkozott akik így néznek ki, aki nem, az ne vegye magára

2009. jan. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
49%

Ha csak szexre vágysz, akkor nem sok.

De nem fog fölvállalni téged, és könnyen otthagyhat, ha végleg felnősz, és már nem leszel hamvasan fiatal.

2009. jan. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
58%
ne haragudj, de rohad jo pasi lehet, ha34 eves letere egy 16 eves csajjal jar. Vagy keson erik ez a fiu vagy korabeli lany nem kaphat meg. Szerintem csak szexre kellesz neki, e te korodbeli kis naiv lanyoknak ez meg pont bejon, meg par evig amitgat teged majd miutan mar megunt, elmegy csaladot alapitani.
2009. jan. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
51%
egy 34éves pasi már rafinált. Te meg még nem vagy elég tapasztalt, hogy átlásd a hülyeségeit. Fiatal vagy és naív, és ha azt mondja neked, hogy az ég zöld, akkor azt is elhiszed csak azért mert ő mondja. Nem tudom elképzelni, hogy egy komoly, érett 34éves férfi hogyan tudna kielégíteni egy 16éves kislány. És itt most nem csak a testi, hanem a szellemi dolgokat is értem. Azért nem próbálkozik korabeli nőkkel mert őket lehet nem tudja hülyének nézni, de te arra jó vagy neki, hogy megd@gjon párszor.
2009. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Megdugott már?
2009. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
76%

Egyebkent meg tegyuk fel, hogy minden oke koztetek, es boldog szerelemben eltek enhany evig. A pasi hamarosan (2-3 ev) eleri azt a kort, hogy csaladra, gyerekekre, nyugalomra vagyik. Te akkor meg eppencsak nagykoru leszel, elotted a tanulas, a karrierepites.


Szerinted, ezt hogy fogjatok kezelni? Szulsz majd neki nagyon fiatalon, ezaltal tonkreteve az ifjusagodat, karrieralmaidat?


Vagy elvarod majd tole, hogy mondjon le a gyerekrol miattad?

2009. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Sajnálattal közlöm veled,de ezt pedofíliának nevezik,az meg,hogy 15 évesen jött veled össze méginkább rátesz egy lapáttal.Mivelhogy jogilag 14 éves korodtól vagy korlátozottan cselekvőképes.

Nekem 8 év volt a legnagyobb korkülönbség ami a párkapcsolataimban előfordult,nekem is mindig idősebb barátaim voltak,de mondom max 8 év...és végül rájöttem hosszú távon a velem egykorúakkal sokkal könnyebb,könnyebb a mindennapi problémákat kezelni,mert szinte ugyanazok merülnek fel mindkettőnknél.

De azt ugye te sem hiszed el,hogy egy 34 éves férfi otthon alszik el minden este egyedül? Az ilyen korú férfiaknak magasabb elvárásaik vannak mint a korodbelieknek...

Véleményem szerint van melletted valakije,vagy esetleg már családja csak te nem tudsz róla,ha azt mondod külön lakásban él egyedül nem jelent semmit,mert a család lakhat egy egészen másik helyen....

Túl sokáig nem fog tartani a kapcsolatotok ez tapasztalat,hiszen tényleg nem tudod a korod miatt azt nyújtani amit ő elvárna pár éven belül,lakás,gyerekek (ha még nincs neki.....) hiszen szerintem minimum 6-7-8 év mire gyereket vállalsz (ha van egy kis eszed és nem szülsz 2 év múlva :S ) és nézd meg akkorra ő hány éves lesz,és ha majd gyereketek születne esetleg 6-7-8 éven belül annak a szerencsétlen gyereknek mire 20 éves lesz,lesz egy 60 akárhány éves apja....hát nem fantasztikus kilátások?! :S

Feléled ezzel a pasival a fiatalságodat.Tényleg inkább kezdj egy korodbelivel,ez tapasztalat sokkal jobban kifogtok jönni és hidd el attól még h keresete van hosszabb távon nem jelent semmit sem. Nálam bebizonyosodott,hogy a pénz nem boldogít csak rövid időre. Ez tényleg egy jó tanács volt,hogy később ne bánd meg. Tudom,hogy most nehéz ezt elfogadni és mondod,h á ez nem így van ,mit tudhatok én erről az egészről,de sajnos nem,igazam van és később beláttam.De te tudod mit csinálsz,megfogod bánni előbb vagy utóbb de biztosan,de csak ha sokáig maradsz emelett a pasi melett.

2009. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!