Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt? Csak kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt? Csak kíváncsi volt, vagy lehet más körülmények között többet is akart volna?

Figyelt kérdés

20éves vagyok, fél éve kezdtem el dolgozni egy cégnél, ahol az egyik kollégám iszonyúan megtetszett, aki kétszer annyi idős mint én.

Véletlenül hozzájutottam a telefonszámához, és írtam neki sms-eket. Ő vissza is válaszolt,de nem tudta,hogy ki vagyok.

Végül megkért,hogy találkozzunk, én belementem.

Azt mondta,hogy nem lehet köztünk semmi sem. Mondtam,hogy akkor bár maradjunk barátok. Azt is lefújta,hogy ennyi idősen nem, majd úgy tíz év múlva talán...

Azóta sem beszéltünk, ez 3 hete történt.

Mit gondoljak? Ha 30 lennék belement volna,talán többe is? Miért akart megismerkedni velem? Miért válaszolt az üzeneteimre? Szerintetek?


2010. dec. 22. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
csúnya vagy bmeg , ennyi!
2010. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért válaszolt az üzeneteidre, mert akkor még nem is tudta, hogy kinek küldi. szóval nem tudta, hogy ki vagy, hány éves vagy. Az biztos, hogy nem szokott barátkozni fiatalokkal, mert azt hiszi, hogy egy 20 éves még gyerek. Sokkal inkább a saját korosztályából szeret válogatni.

Ha van felesége, akkor már az is rossz, hogy egyáltalán válaszolt az sms-ekre. Lehet az is, hogy alapelvei közé tartozi, hogy cégen belül senkivel. És igen, lehetséges, hogy ha idősebb lennél, akkor belement volna. De köti az ebet a karóhoz. Ennyi idősen már nem nagyon változik meg az ember.

2010. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!