Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus vagyok? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

30 vagyok és még nem voltam soha nővel.

5 éve egy barátnőm olyan szexuális vonzalmat ébresztett bennem ami semmihez nem volt fogható.

a kézfogásig eljutottunk

soha nem mondtunk egymásnak semmit erről, de a levegő bizsergett. Szerelmes lettem nehéz volt megállni hogy meg ne érintsem.Ő párkapcsolatban élt.

Azóta csak a nőktől jövök lázba a férfiak egyáltalán nem izgatnak.


2010. dec. 22. 09:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem sajnálunk titeket :)


Egyébként nincs itt véletlen korombeli leszbikus lány?

Eddig még nem beszéltem olyannal aki értelmesebb lenne egy kavicsnál, pedig szívesen ismerkednék :S

Már kezdem azt hinni, hogy egyedül vagyok :(


16/L

2010. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hé, figyú. Nyugalom, 20/F. Ez egy olyan téma, hogy nyilván inkább leszbikusok, biszexek fognak válaszolni, mint heterók, mert pl. leszbikus sem fog heteró szexszel kapcsolatban okítani. :)

Amúgy nem vagyunk olyan sokan, sőt, én nem tudtam [tudok] ismerkedni csak úgy hopp, a levegőből - ti srácok "nyertek", túlnyomórészt. :D

(az a 18/L)

2010. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

14:46, 16/L

merre laksz?

17/L

2010. dec. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Baranya megyei vagyok :)
2010. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem olyan biztos, hogy az vagy kérdezö. Ha a férfiak is érdekeltek akkor nem lehetsz az. Nincs olyan, hogy hirtelen "áttérsz".
2010. dec. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

kár :(

én csongrád megyei vagyok..

2010. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 máté200222 válasza:
és szoptok is basztok is huuuuuuuuuuuuuuuuu az sexi 2 nö aki szerint sexi like a mondatomat
2013. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!