Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá magam, hogy nagyobb ringyónak nézzem a lányokat?

Figyelt kérdés

Eddig 3x fordult velem elő, és már előre látom, hogy érik a 4. csajjal is az, hogy összehaverkodok egy vele, (arra azért figyelek, hogy ne essek bele a "barát" halmazba, tudom, hogy onnan instant bukó van), és ha mondjuk van egy házibuli, vagy valami esemény, a partin mindig valaki más illető kever/pettingel/szexel a csajjal.


Tudom, hogy én szarom el a helyzetet, tudom, hogy én vagyok a balf@sz, de egyszerűen idővel már úgy gondolom, hogy "Ugyan, hát ez a lány annyira aranyos, kedves, ez biztos nem akkora ribi, mint a többiek!"


És mégis az. És ráadásul ezek nem ilyen ótvaros cafkák szoktak lenni, hanem jól tanuló, szép lányok.


Ez dühít a leginkább, hogy ugyanolyan, sőt még jobb viszonyban is vagyok a lánnyal, mint a pillanatnyi megfektetője, mégis azért nem én fektetem meg, mert én úgy gondolom, hogy "Ő egy jó kislány, ő biztosan nem menne ilyen könnyen bele!", a többi fiú meg "Na majd ma este jól meghúzom!"


2010. dec. 17. 18:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Gyorsan írtam, néhol elgépeltem pár toldalékot, de azért lehet érteni.
2010. dec. 19. 13:34
 12/13 anonim ***** válasza:
Talán rossz kategóriában keresgélsz, a rib.nc osztályon. Én is úgymond jó tanuló és szép lány vagyok mégsem fekszek le senkivel egy partin, sőt még 5-6 hónap után sem.Egyébként sok mindenki egyedülálló ha mindenki feltenné ezt a kérdést, hogy miért nincs barátnője/barátja akkor gondolhatod mi történne ezzel az oldallal... Majd egyszer találsz egy normálisat. Én is ilyen helyzetben vagyok a férfiakkal. Kedvesek, udvarolnak, majd pár hét múlva már előjön a szextéma és amikor látják, hogy nem kapnak meg, eldobnak mint egy rongyot. De ez van, már beletörődtem, nem fogok azon rágódni, hogy miért történik ez velem, mert mással is megesik.
2010. dec. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem az a szempont nálad hogy te tetsszél a lányka, hanem az hogy neked tetsszél. Én is ilyen voltam. Egyből barátnak vett, jel ide vagy oda. Fájó. Tudom.

Nézd meg azt hogy milyen lányoknak jönnek be, a hozzád hasonló srácok!

Van kivétel. És nincs rá írva valakire kitt kíván. De azért vannak mégis jellemző vonások.

2011. jún. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!