Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá magam, hogy nagyobb ringyónak nézzem a lányokat?

Figyelt kérdés

Eddig 3x fordult velem elő, és már előre látom, hogy érik a 4. csajjal is az, hogy összehaverkodok egy vele, (arra azért figyelek, hogy ne essek bele a "barát" halmazba, tudom, hogy onnan instant bukó van), és ha mondjuk van egy házibuli, vagy valami esemény, a partin mindig valaki más illető kever/pettingel/szexel a csajjal.


Tudom, hogy én szarom el a helyzetet, tudom, hogy én vagyok a balf@sz, de egyszerűen idővel már úgy gondolom, hogy "Ugyan, hát ez a lány annyira aranyos, kedves, ez biztos nem akkora ribi, mint a többiek!"


És mégis az. És ráadásul ezek nem ilyen ótvaros cafkák szoktak lenni, hanem jól tanuló, szép lányok.


Ez dühít a leginkább, hogy ugyanolyan, sőt még jobb viszonyban is vagyok a lánnyal, mint a pillanatnyi megfektetője, mégis azért nem én fektetem meg, mert én úgy gondolom, hogy "Ő egy jó kislány, ő biztosan nem menne ilyen könnyen bele!", a többi fiú meg "Na majd ma este jól meghúzom!"


2010. dec. 17. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz jelzéseket adsz, és azt hiszik, hogy soha nem akarnál többet tőlük.
2010. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát azért nem minden csaj ilyen. És nem feltétlenül a tanulmányi átlagtól függ a dolog. Én orvosin tanulok, szóval azért ide a jó tanulók kerültek be főleg, mégis egy csomó olyan csaj van, aki minden buliban mással...

Persze, gondolom, arányaiban itt kevesebb olyan lány van, mint mondjuk a "rossz tanulók" között, de ugyanúgy vannak. És ugyanúgy vannak mindenhol olyan lányok, akik nem a könnyen kapható kategóriába tartoznak. Csak meg kell őket találni.

21L

2010. dec. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első


Ezen én is sokat gondolkodtam, és nagyon valószínűnek is tartom. Lehet, hogy már magamnak beszélem be, hogy rossz jeleket közvetítek, de egyszerűen nem is tudom, milyenek a jó jelek.

2010. dec. 17. 19:27
 4/13 anonim ***** válasza:

Vagy az ilyen típust vonzod :( Meg tudlak érteni, elég cefet érzés lehet. Azért ne írd le az egész női nemet, jó...? Talán rossz társaságban keresgélsz.


20/L

2010. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Először is! Ne olvass ilyen csajozási tanácsok meg Mex Celluksz meg Nikolász Viktor féle butaságokat, azok elég erőteljesen félrevezetők, mivel hazugságokra építenek.

A második pedig: nem baj, ha tiszteled a lányokat, találsz majd olyat, aki ennek örül.

2010. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sztem a legvalószínűbb, h csúnya vagy. A lányoknak csak a külső számít, ezt jegyezd meg! Ha külső alapján nem tudnak dönteni, akkor pedig a bunkókat választják, akik pont csak megfektetni akarják őket.
2010. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

@11:54

Te pedig rondának tartod magad, és ezzel mentegetőzöl? Sok válaszodat látom mostanában. :D Próbálkozni mikor fogsz?

2010. dec. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előző, meg fogsz lepődni, de folyamatosan próbálkozom :P Csak nem tom minek, aki ilyen ronda, az senkinek se kell.
2010. dec. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

@12:16

Akkor tanuld meg magad szépnek látni. NEked se kellenek olyan csajok, akik végig azon nyígnak, hogy milyen randák. NEm egyszerű?

2010. dec. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

11:54


Lehet, hogy te ocsmány vagy, de azt se tudod, hogy nézek ki, ne degradálj le légy szíves.


Most írogathatnám, hogy "Olyan csajok keresik a társasságomat, akik valószínűleg hozzád se szólnak!", de nem írom, mert akkor ugyanabba a hibába esnék, amibe te, vagyis, én sem tudod, hogy nézel ki, és kiknél próbálkozol.


Bár ha ennyire hajtod, hogy te ronda vagy, akkor gyanítom igaz lenne, ha leírnám az idézőjeles mondatot.

2010. dec. 19. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!