Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen hölgyeményről?

Figyelt kérdés

Egy igencsak labilis idegrendszerű, gyakran hisztérikus, magát sajnáltatni vágyó és szerető, a középpontban tündökölni kívánó lány. Nem bírja a kritikát, rendkívül agresszív módon reagál rá. Gyakran képzeleg. Túloz (nagyon elferdít dolgokat), hazudozik, és kiforgat elég sok mindent, csak hogy neki legyen igaza. Nem igazán tűri el, ha nem úgy történnek dolgok, ahogy azt Ő elképzelte.

Gyakran a véleménykülönbséget támadásnak veszi, az észérvekkel folyó vita elől egyszerűen menekül. Nem képes vállalni a felelősséget tetteiért, hibáiért, általa elkövetett bűnökért másokat hibáztat. Nem nagyon van lelkiismerete, általában csak magával törődik. Másokat kibeszél hátuk mögött, kétszínű.

A dolgokat többnyire „játékként” fogja fel. Dühből gyakran hazugságokat mond, hogy a másikat minél jobban megsértse, vagy mások előtt lejárassa, amire később egyáltalán nem emlékszik.

Nem egyenes, nem képes rá, hogy az embernek szemtől szembe megmondja, ha valami baja van vele, inkább kibeszéli. Véleménye, dolgokhoz való hozzáállása gyakran napról-napra változik. Az határozza meg, azt tartja jónak, amit a többség mond, állít. A célja, hogy mindenkinek megfeleljen.


2010. dec. 16. 11:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Mi van, kiscsaj? Elmentél pszichológushoz, aztán most teszteled a pszichológiai véleményedet?

Butaságot csinálsz.

2010. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

ez a szöveg kb. kínai nekem.

mondj gyakorlati példákat!

2010. dec. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
tisutára mint az excsajom..
2010. dec. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
"Egy igencsak labilis idegrendszerű, gyakran hisztérikus, magát sajnáltatni vágyó és szerető" na én már itt abbahagytam az olvasást
2010. dec. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Gyakorlati példa: van egy figura, akit szeret, sokra tart. Mindenki azt mondja, hogy ez az alak gáz. Erre, pár napra, hétre rá már szintén gáznak tartja a krapekot.

Még egy: felidegesítette a barátját, mire a barátja megszorította a karját. Másnap, a srácot majdnem megverik, hogy miért ráncigálta/verte meg a lányt. Később aztán finomít, és értetlenül áll a dolgok előtt, hogy elintézték a srácot.

2010. dec. 16. 11:45
 6/23 anonim ***** válasza:
Egyébként ugye kezelteti magát ez a "hölgyemény"?
2010. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Szülei óvják/védik "szegénykét".
2010. dec. 16. 11:48
 8/23 anonim ***** válasza:

Igen igen, én is kifogtam egyszer egy ilyen problémás csaj 5 hónapig bírtam, megpróbáltam mindent , türelmes voltam, és én igazán szerettem őt, de ő csak megjátszotta , semmi sem volt elég jó neki és mondom pont ilyen volt...


Megmondtam, neki , hogy keressen egy másik idiótát.


Hála Istennek vége! Sose kezdj ilyennel tönkreteszi a nyugodt normális életedet..

2010. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ki ez, kedves kérdező?Csak nem a "legjobb" barátnőd?:-)
2010. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg a sógornőd?
2010. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!