Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és fiu én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és fiu én mindig egyféle képen szoktam önkielégiteni szeretnék egy kis változást?

Figyelt kérdés

Tudtok nekem ajánlani dolgokat?

Hogy hogy élvezetes?


2010. dec. 15. 19:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem lehet olyan sok féle képen csak ezt a föl le kézmozdulatokat már unom
2010. dec. 15. 19:26
 12/18 anonim ***** válasza:

egy tál jó meleg pacal ... XD


am pl: ugye alap helyzetbe a hüvelyk új a makk tetejét érinti nos : fogj rá fordítva :P a hüvelyk új a töve felé legyen és ésszerűen a makk aljához érjen majd hozzá :P ha jól sikerül akkor a többi új hegye is pont a makk aljának kis középső vájatába fog esni :P és mehet a buli :P vagy hozzá dörzsölöd vmihez síkosító miegymás :P vagy 1x láttam 1 házi gyártmányú mű pinát :P fogsz 1 gumi kesztyűt 1 kisebb törölközőt össze hajtasz bele tekered a kesztyűt a kesztyű végét rá húzod a törölközőre gumival vagy vmivel össze fogatod minél sűrűbben bele valami hab síkosító farokra és hajrá P

2010. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
a rákot nem lehet sokféle képpen XD
2010. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
am meg meg rá fogsz és jól meg qrod :P tessék nem kell mozgatni a kezed XD
2010. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszi a jo ötleeteket mondjuk a pacalt nem probálnám ki:D
2010. dec. 15. 19:35
 16/18 anonim ***** válasza:
hát erre mirigyék is rá jöttek bár túl későn :P
2010. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 szerjózsa válasza:
Válts kezet!
2010. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A nyelvtan könyvet vedd a farkad közé, és azzal csináld... Úgy látom, erősen rád férne-.-"
2010. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!