Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jött már valaki össze férjes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jött már valaki össze férjes MILF-el?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor elárulhatná hogy hol lehet ilyet találni! :) Én mostanában állandóan olyanokba boltom akinek nincs pasija, és állandóan együtt akar lenni meg menjünk együtt ide-oda meg stb. Mi lett mostanában azokkal akiknek férje van? Nem igaz hogy nem hiányzik nekik a szex...

Vagy már túl sok fiatal jött rá mennyivel jobbak ők, és lassan már eszkimóból is annyi lesz mint a fókából. :)


2010. dec. 15. 19:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
mondjuk még kéne pár évet várnom mert azért 1 picit fiatal vagyok az ilyesfajta dolgokhoz :D
2010. dec. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Miért mennyi idős vagy? De ha korainak érzed akkor ne csináld, csak amikor már nem tudod visszafogni magad :D De addig is gyakorolhatsz, aztán hatalmas élmény amikor összejön az első MILF! :) onnantól viszont rájössz mennyire jó, és nem tudod abbahagyni :D olyan mint a drog :D
2010. dec. 15. 22:43
 13/25 anonim ***** válasza:

16 éves vagyok... Hát nemtudom, valahogy sokkal jobban bejönnek az idősebb nőcik, korombeliek közül kevés olyan van akire úgy igazán azt mondanám hogy milyen jó bige...

Sulinkban van egy nyelviskolában dolgozó 26 éves nőci, na őt például fugáznám kegyetlenül mert nagyon jól néz ki :D

Meg sok 30 körüli nőcivel szemezek is vagy nemis tudom, de sok néz vissza ilyen érdekesen :D imádom a kisugárzásukat.

2010. dec. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
hát én meg már 28 vagyok :) Én már túl vagyok jópár MILFen :) De az nagyon jó kor amiben most vagy, amikor még nem tudod hogy mit csinálj, és csak szemezés van meg a kétségek hogy most tetszem neki vagy sem, és hogy odamenjek e vagy sem :) Szerettem! :) Szóval így hogy 16 vagy, szerintem 30 tól felfelé ne próbálkozz mert ott már bizonyítani kell! :) Olyan 26 éves körül nő az simán jó lenne neked tanulás szempontjából. Bevezetne a dolgokba, aztán ha a huszonévesek már elájulnak a teljesítményedtől akkor mehetsz 30 fölé :)
2010. dec. 15. 22:54
 15/25 anonim ***** válasza:

Mégvalamit árulj el, mit írsz társkeresőn egy kiszemeltnek?

(biztos lesz még kérdésem :D)

2010. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Kérdezhetsz nyugodtan! :)

Az hogy mit írok az változó. Az a jó, ha az adatlapja jól ki van töltve, és azt részletesen végignézem, és ha van rajta valami ami különleges, akkor arra rákérdezek. Egyetlen dolog ami nagyon fontos, bármit is írsz, mindenképpen legyen valamilyen szinten humoros. Jó, a legelső levél, amikor még csak megírod hogy szimpatikus, és megismerkednél vele, illetve rákérdezel arra a különleges dologra amit láttál az adatlapján, itt még nem nagyon tudsz vicceskedni, de ha már válaszol, és akkor általában kifejti a kérdésedre a választ, ekkor már tudsz hosszabban válaszolni a második levélben, és abba már mindenképp amennyi humort tudsz csempéssz bele. Ha meg tudod nevettetni akkor onnantól már tuti befutó vagy. Mert ha nem tetszenél neki akkor már eleve nem is ír vissza, szóval ha már visszaír azt már jó jelnek veheted. Onnantól már csak rajtad múlik hogy ne rontsd el. Ami még nagyon lényeg, a későbbi levelezés során, hogy a szexet ne hozd szóba! Várd meg míg ő kezd el rá utalni, vagy kétértelmű beszólásai vannak, akkor onnantól lehet nyomulni ilyen téren is, de addig ne! Addig csak jópofizni kell mindenféle általános dologról, meg kérdezz róla sokat, az jó ha azt érzi hogy érdekel téged, és nem csak a testét akarod, még ha így is van, neki erről nem kell tudni! ;) De amúgy van egy blog, amit egy ilyen srác ír, aki az idősebb nőket hajkurássza, ő is nagyon sok olyan dolgot amit érdemes megfogadni, lehet már olvastad, de ha nem, akkor érdemes ott olvasgatni, főleg a régebbi posztok érdekesek. [link]

2010. dec. 16. 18:52
 17/25 anonim ***** válasza:
hohoo, nagyon szépen köszönöm :D
2010. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nincs mit! :)
2010. dec. 16. 20:19
 19/25 anonim ***** válasza:

Nos, nemrég betöltöttem a 17. életévemet, és közben kiderült hogy az a nőci 25 éves. Ma buszra gyalogolva mögötte jöttem, és kúrvajó hátsó domborulatai vannak :D

Tehát a kérdés, ilyen esetben egy ilyen kiscsávónak érdemes-e odamenni hozzá? És ha igen, akkor mit mondok egyáltalán?

Gondolkoztam már azon hogyha biciklin megyek és meglátom futni, akkor megkérdem tőle hogy elvihetem-e, vagy valami hasonló :D

2011. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ja és mégvalami, mivel a sulinkban dolgozik, ezért jó lenne nem leégni, mert akkor cseszhetem az egészet... Meg azt nem tudom hogy van-e csávója vagy a jobbkezét használja.
2011. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!