Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jött már valaki össze férjes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jött már valaki össze férjes MILF-el?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor elárulhatná hogy hol lehet ilyet találni! :) Én mostanában állandóan olyanokba boltom akinek nincs pasija, és állandóan együtt akar lenni meg menjünk együtt ide-oda meg stb. Mi lett mostanában azokkal akiknek férje van? Nem igaz hogy nem hiányzik nekik a szex...

Vagy már túl sok fiatal jött rá mennyivel jobbak ők, és lassan már eszkimóból is annyi lesz mint a fókából. :)


2010. dec. 15. 19:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%

Mi bajod???


Akinek férje van, az a férjével szexel, bármilyen meglepő. Ha hiányzik neki a szex, akkor a férjével csinálja, nem veled.

2010. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
:D jó
2010. dec. 15. 19:13
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Az én kérdésem meg az lenne, hogy hol találsz milfeket, akiknek nincs férjük?
2010. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ó hát azt bárhol. Itt a neten is a társkeresőkben, de akár hétvégén szórakozóhelyen, de nagyon jó helyek a nagyobb szupermarketek is erre...
2010. dec. 15. 20:22
 5/25 anonim ***** válasza:
19%
az látod lehet... bár szerintem sok szép nő titka a megfelelő szexuális élet, ergo a férjük kúrja őket... vagy én XD
2010. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Legtöbbjük nem elégszik meg a férjük bénázásával, és akik már egy ideje együtt vannak, ott a férj már nem nagyon izgatja magát hogy a nő igényeit minél jobban kielégítse. Rámászik, 5 perc, aztán annyi. A nő persze egy idő után rájön hogy ez így nincs rendben, mikor sokkal többet és jobbat is kaphat. Ekkor jövünk mi a képbe ;)
2010. dec. 15. 21:36
 7/25 anonim ***** válasza:
hmm hmm, taníts mesterr plíííz :D
2010. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
:D még nekem is van mit tanulnom ;) de a lényeg: gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni!!! :D
2010. dec. 15. 21:56
 9/25 anonim ***** válasza:
De neked volt már szerencséd alkalmi milfhez? és hogy jutottál odáig? Mármint mit mondtál neki? :D
2010. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Igen már többször volt alkalmi. Legkönnyebb itt a neten találni, bemész a társkeresőre, és kinézel 5öt aki bejön, írsz neki, és ha jó a szöveged akkor 5ből minimum kettő tuti meglesz előbb utóbb. Mondjuk annyiból rosszabb a netes, hogy a társkeresőkön tényleg főleg olyanok vannak akik hosszabb távra akarnak. De ha neked ez a célod akkor jó. Volt amikor én is hosszabb távra akartam idősebbet, 1-2 évig tartott is a dolog mindegyik esetben, jó is volt az is, nem tagadom. Viszont ha alkalmit akarsz akkor jobb a szórakozóhely, ott táncoltok, aztán onnan már sima ügy, vagy még aznap haza tudod vinni, vagy hozzá mentek haza, vagy csak elkéred a számát aztán másnap felhívod vagy írsz neki, aztán randi, és onnan mentek haza együtt. :)
2010. dec. 15. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!