Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj, akinek az apja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, akinek az apja egy elmebeteg, mit tehetek vele?

Figyelt kérdés
tiszta idióta, sztem az iq ja 80 környékén van, egy hülye f-sz, és azt hiszi, hogy a 17 éves csajt még senki sem fúrta meg és most tőlem félti ez a faaaasz na mit csináljak he?
2010. dec. 15. 18:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerem a lányt.:) Legalább is a leírtak alapján ismerek egy ilyet,meg a pasiját is...:)
2010. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Gondolom IQ Fighter az a gyerek is...

Ez itt, már tényleg a legaljára való...

2010. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
már elnézést, de Ph.D hallgató vagyok a Miskolci Egyetem mikrobiológiai szakán, úgyhogy javallom, drága olvasótársak, hogy válogassátok meg szavaitokat velem szemben, mert könnyen megüthetitek a bokátokat, ti párkapcsolati problémákkal küszködő kispolgári szájhősök. én, mint nemzetünk értelmiségének alappillérébe tartozó ultraeszes GÁDZSÓ ezennel virtuálisan kinyesem a TIK heréiteket.
2010. dec. 15. 19:11
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Haha, mekkora pénisz ez a srác:D
2010. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ezen jót röhögtem most te nyomi kérdezö! :D
2010. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
Egy intelligens ember nem ír ilyeneket, akár egyetemista akár nem. Nem az egyetem fog téged felemelni az értelmiségek közé, hanem az eszed...te hülye.
2010. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nincs is mikkrobiológia PHD Miskolcon. Tudom, mert odajárok ..mármint az ME-re..na pá
2010. dec. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Te "mikrobiológia szakos" nagy tudós, hogyan ragozod a személyes névmásokat? Egy egyetemistának tudnia kellene, de te(K) csak egy szerencsétlen tanulatlan bunkó vagy, aki ahhoz is kevés, hogy a szart pucolja a disznóólban. Mikrobiológia szak... Ha netalántán mégis bejutottál, biztosan cigánypontokkal jutottál túl a felvételin...
2010. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem cigány, csak qrvára unatkozik..
2010. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Miskolcon vsn gépészkar, anyagtudományi, földtudományi, bölcsész, gazdász, jogász, eü-i kar. Egászságügyiseknél nincs külön mikrobiológia...semmilyen formában. Csak védőnő, képalkotó, gyógytornász. Mikrobiológáról én még nem hallottam, pedig 2 éve járok az egyetemre. Vmiről nem tudnék esetleg?
2010. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!