Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a volt barátom?

Figyelt kérdés

Még éve jártunk, nagyon szerettük egymást. Aztán sajnos nekem nem volt időm egy kapcsolatra, minketten szenvedtünk hogy nem találkozunk, ezért szakítottam vele. Eltelt egy kis idő (kb fél év) amíg nem is beszéltünk. Aztán nemrég találkoztunk, csak h beszélgessünk kicsit. Neki már van barátnője pár hete. Aztán természetesen felidéztük a régi időket, meg olyanokat mondott, hogy leesett az állam. Amikor azt hitte hogy nem hallom, benyögte, hogy "most úgy megcsókolnálak gyönyörűm", meg rengeteg ehez hasonló volt. Folyton simogatott és amikor csak tudott, hozzámért. Most ezt igazából nem értem...szerintetek lehetséges hogy összejövünk még? :S

21 / L


2010. dec. 15. 17:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor mire vársz? :D

Sok sikert :)

Nem sokszor adatik meg az embernek, hogy egy igazán jó kapcsolatban éljen.

2010. dec. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!