Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a volt barátom?

Figyelt kérdés

Még éve jártunk, nagyon szerettük egymást. Aztán sajnos nekem nem volt időm egy kapcsolatra, minketten szenvedtünk hogy nem találkozunk, ezért szakítottam vele. Eltelt egy kis idő (kb fél év) amíg nem is beszéltünk. Aztán nemrég találkoztunk, csak h beszélgessünk kicsit. Neki már van barátnője pár hete. Aztán természetesen felidéztük a régi időket, meg olyanokat mondott, hogy leesett az állam. Amikor azt hitte hogy nem hallom, benyögte, hogy "most úgy megcsókolnálak gyönyörűm", meg rengeteg ehez hasonló volt. Folyton simogatott és amikor csak tudott, hozzámért. Most ezt igazából nem értem...szerintetek lehetséges hogy összejövünk még? :S

21 / L


2010. dec. 15. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mért ne ? hallod 1 év után még mindig beléd van esve ?XD pár hetes kapcs mi az ..:P hajrá hátha:P
2010. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
barátnője van, közben meg téged akar megcsókolni? akkor ezt talán úgy is megtenné, ha te lennél a barátnője, nem gondolod?
2010. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
pont ez az hogy nem tudom, mondjatok nyugodtan saját tapasztalatot, mert én komolyan nem tudom h mi van. Meg azóta állandóan beszélünk.
2010. dec. 15. 17:54
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

pfff 2. hszelő látszik untatod a pasid és össze vissza csal :P


elég valószínű hogy a pasi még mindig érez vmit irántad .. most 1 pár hetes kapcsi [ha annyira bele lenen bolondulva a csajba akkor nem foglalkozna veled legalábbis nem így] nem akadály :P


19F

2010. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
és ez miből is látszik, kedves utolsó?
2010. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kérdeztem tőle hogy szereti e a barátnőjét és azt válaszolta, hogy csak kedveli, de nem egy mindent elsöprő szerelem.
2010. dec. 15. 18:22
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem is szeret még téged. az hogy van barátnöje nem biztos hogy szereti is ha téged simogat. vagy féltékenyé akart tenni. ha vele akarsz lenni beszéld meg vele.
2010. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ma találkozunk, majd kiderül :D
2010. dec. 17. 18:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is érez irántad valamit.

Ha most már van időd erre a fiúra, akkor jöjj össze vele, de ha ugyanúgy elfoglalt vagy és tudod, hogy csak ugyanaz lenne mint régen, akkor szerintem ne húzzátok egymás agyát.

2010. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
neem, nem. már annyi időm van amennyit csak szeretnék, szóval részemről nem lenne akadály :P
2010. dec. 17. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!