Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem furcsa, ha valaki 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, ha valaki 13 évesen borotválja?

Figyelt kérdés
a húgom nemrég múlt 13 éves és észrevettem, h már ott lent is borotválja. nekem ez azért fura, mert 13 évesen még eszembe sem jutott az ilyesmi, max bikinivonalnál, ha strandra mentem, vagy 16-17 évesen, ha randizni mentem. most párkapcsolatban élek, természetes h borotválom, na de nem 13 éves vagyok hanem 18. v náluk a suliban vajon az a fő téma h ki hogy borotválkozik? mert mi pl még most se beszélgetünk erről.
2010. dec. 15. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
én is borotváltam már akkor magam, pedig nem voltam nagyon szőrös. tudod tesiórán mikor átöltöznek szeretik cikizni a másikat. na meg lehet jobban érzi így magát.
2010. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van aki nem a partnere kedvéért borotválja hanem azért mert úgy jobban érzi magát, mert menstruációnál higiénikusabb....stb
2010. dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csak igényes már fiatalon is, mi ezzel a gond ?
2010. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már menstruál, vagy folyása van, összeragadhat a punciján a szőr és lehet, hogy zavarja.
2010. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Honnan láttad, megnézted vagy mi? Am mért ne borotválhatná?

Sztem nyugodtan.

2010. dec. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne furcsa?
2010. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem megnéztem, megláttam. -.-

jó, hát csak nálunk általánosban ennyi idősen nem foglalkozutnk ilyen dolgokkal. de nekem mind1 csak kérdezem.

2010. dec. 16. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!