Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ellentétek vonzzák egymást....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ellentétek vonzzák egymást. Na és?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy nekem majdnem hogy csak a fekete és a barna hajú lányok tetszenek,a szőkék nem.Nekem sötétbarna a hajam,de sajnos csak a szőkék vesznek észre és közelednek a többi nem.
2010. dec. 15. 10:04
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Imádom a fekete hajú lányokat számomra annyira szenvedélyesek,szexik,a barna vagy sötétbarna hajú lányokban pedig van egyfajta melegség,lágyság erről beszélek de ők szinte soha nem figyelnek rám.
2010. dec. 15. 10:05
 2/18 A kérdező kommentje:
Miért van ez?
2010. dec. 15. 10:08
 3/18 anonim ***** válasza:
Na... jól mehet Neked,ha még válogatsz is...
2010. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Pedig nem nagyon van rá lehetőségem :( csak azt mondom hogy mindig a sötétebb hajú lányok fognak meg (nem cigány,arab,meg négerekre gondolok,hanem fehérbőrű tüneményekre)
2010. dec. 15. 10:11
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nah jah:)gyere össze az egyik szöszivel,és vidd ela fodrászhoz,festesse be feketére a haját,és így megoldva a probléma:)
2010. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

én barna hajú - szemű vagyok és nálam is ugyanez a helyzet...

ez talán azért van mert két különböző adottságokkal rendelkező embernek egészségesebb utóda lehet ha a gének keverednek, ezért tetszenek egymásnak

persze van ebből is ellenpélda bőven

2010. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
a szőke lányoknak többnyire rózsaszín a mellbimbójuk. nagyon tetszik ez nekem.
2010. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ez hülyeség h a gének!!!!tegyük fel jön egy barna hajú csaj az utcán veled szemben,honnan tudod h valójában nem-e szőke a haja??lehet csak festeti,és akkor hogy magyarázod meg a géneket??:O
2010. dec. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

sztem ez hülyeség ...


de tényleg, már annyit gondolkodtam ezen, h aki vörös, annak máshol is vörös a szőrzete ? :-) komolyan érdekelne ...

2010. dec. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

10:17-es nem csak a hajszínről volt szó hanem a szemek színéről is persze ezeket lehet manipulálni

akkor tegyük fel hogy két természetes ember akik nem festik a hajukat nem hordanak színes kontaklencsét és különböző színű hajuk és szemük van vonzóbbnak találhatják egymást mint két ugyanolyan adottságokkal rendelkező ember, mert ha két különböző gén keveredik erősebb utódok lehetnek

nézz utána a biológiának is kicsit

2010. dec. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!