Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon ronda a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nagyon ronda a Gigi?

Figyelt kérdés

Nem értem, miért mindenki belé szerelmes..

Szerintek ki a legszebb csaj a villában?

És kinek van a legjobb alakja? Nekem az alakja se tetszik egyáltalán.. nem arányos.. nagyon széles a válla a csípőjéhez képest, a feneke viszont nagy a melléhez.


2010. dec. 14. 20:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

ja, hogy te arra szoktál irigykedni, akit csúnyának találsz? Aha. Az érdekes. :D

Nem idegesít, hogy hajtanak rá a kanok.. miért is idegesítene? Megvan nekem a sajátom, és így is akad elég "udvarló".

A legkisebb mértékben sem vált ki belőlem irigységet, valaki, akit NEM ismerek, aki a tévében, szerepel.

És k*rvára nem pörögtem rá.. ISMERSZ? Honnan a f*szból sz*ptad ki, hogy én rá vagyok pörögve?? Igazából k*rvára leszarom az egészet, egy unalmas pillanatomban raktam fel a kérdést, mert kíváncsi voltam, hogy csak én gondolom-e úy, hogy a Gigi nem szép.

Ez lenne irigység? Hát gratulálok..

Szánalmas vagy, és rosszindulatú.. Valami gondolom nincs rendben az életedben (kövér vagy, ronda, senki se szeret..stb.), hogy itt kell másokat sértegetned.. szánalom

2010. dec. 20. 17:18
 12/20 anonim ***** válasza:
28%

B@szd magad pofán péklapáttal, pattogó kis kisebbségi komplexusos szar és anyáddal beszélj ilyen szépen. Egyszerűen szánalmas vagy, hogy egyáltalán foglalkozol az ilyen médiahulladékokkal, érted? Ez az alapprobléma.

Most már jó lenne, ha eldugulnál és valóvilág helyett esetleg könyvet vennél a kezedbe vagy betennél egy értelmes filmet.

Na pá!

2010. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"kisebbségi komplexusos szar" : mint a kommentekből/hozzászólásokból látszik, nem én vagyok a kissességi komplexusos, hanem te..

"egyszerűen szánalmas vagy, hogy egyáltalán foglalkozol az ilyen médiahulladékokkal" : és te nem vagy szánalmas, hogy velem, foglalkozol? hogy ide írogatsz? Különben is egy értelmes embernek a valóvilág egy remek emberismereti színhely, és csak azt tudja elbutítani a média, aki eleve ostoba

"esetleg könyvet vennél a kezedbe" : na, bármennyit rá tudnék tenni arra, hogy az én kezemben az elmúlt fél évben több könyv volt, mint a tiédben valaha..;)

2010. dec. 20. 21:19
 14/20 anonim ***** válasza:
25%

Na, akkor, hogy lenyugodj kis pattogó nyomoronckám és abbahagyd végre a vergődést:

Ronda a Gigi mint a bűn, egy igazi csúnya állat, te meg világszépe vagy hozzá képest. Én sem értem, miért mindenki belé szerelmes és miért nem beléd, hiszen szép vagy, okos, kedves, intelligens és művelt. Állj ki a várod főterére és hirdesd mindazt, amit leírtam vagy mondasd be a fél hetes hírekbe, hadd nyíljon fel mindenki szeme.

Remélem, most megkaptad, amire számítottál (nagyobb öröm soha a büdös életben ne érjen(.

2010. dec. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Drágám, gyenge próbálkozás, és nagyon szánalmas vagy:)
2010. dec. 23. 17:37
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is ocsmány. És cigány is. :D
2011. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

pff de szánalmas aki azt mondja hogy csúnya. Szeretnél te ilyen "csúnya" lenni mint ő, kedves kérdező. Szép az alakja, az arca, a haja, mindene. Belső értékei is a helyén vannak, már dolgozik, közben tanul, határozott, magabiztos önálló lány, és kit érdekel ha cigány? Éváról előbb mondanám hogy az, mint róla, mert egy retkes nőszemély. Sajnos kiesett mert az emberek értelmi szintje azt követelte hogy éva menjen vissza a villába, sajnos. Én továbbra is támogatom Gigit, és ő a legjobb.

17/F

2011. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval!

17L

2011. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm:)
2011. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

tudom hogy már nem aktuális a kérdés,ezért bocsi :D


de szerintem Éva a legszebb,vagy Anikó :)


Gigi rusnya.....


ráadásul prosti is


nekem nagyon nem volt szimpi a csaj...nem csak nem volt,még most se az -.^


13l

2011. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!