Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon ronda a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nagyon ronda a Gigi?

Figyelt kérdés

Nem értem, miért mindenki belé szerelmes..

Szerintek ki a legszebb csaj a villában?

És kinek van a legjobb alakja? Nekem az alakja se tetszik egyáltalán.. nem arányos.. nagyon széles a válla a csípőjéhez képest, a feneke viszont nagy a melléhez.


2010. dec. 14. 20:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem meg a legszebb csaj és a legnormálisabb is. A bátyját meg elfogadnám! *-* :D
2010. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem jó nő. DE nekem az Éva tetszik a legjobban, a szöke göndör haj nálam a non plus ultra. :)
2010. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem derülnének ki a dolgok folyamatosan akkor Zsófit és Anikót mondanám a legszebbnek közűlük, de így inkább nem jön be egyik se :S :P

Am Béci meg olyan mintha mindig be lenne szívva. Tisztára be van lassulva...

2010. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
szentme az anikó alegszeb a de agigi a legátlagosab tehát ár/minőség arány legjobbXD
2010. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Na végre mások is..:D sztem is az Anikó a legszebb így összességében, de arcra talán inkább a Zsófi, vagyhát nem is tudom:P
2010. dec. 14. 21:09
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mint nő, Évának van a legjobb alakja, szexis, szép az arca, szóval ő olyan akire úgy rá lehet izgulni.

Zsófi viszont nagyon aranyos, ő olyan megölelgetni való kis csaj, olyan barátnő típusú.

Többi csaj meg nem igazán vált ki semmit.

2010. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Funktasztikus ***** válasza:
52%
nekem is feltünt BécinxDmint kajak ha belenne tépve...de am em rosz nö!
2010. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Mit nem szarod le? Komolyan, ne legyél már nevetséges, hogy ilyen senkiházi riherongy médiak.rvára irigykedsz..
2010. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, de ki irigykedik?:D
2010. dec. 15. 14:52
 10/20 anonim ***** válasza:
Te, mert foglalkozol vele, idegesít, hogy hajtanak rá a kanok, ezen pörögsz. Ezeknek mindegy, szidod-e vagy isteníted, ebből élnek vagyis inkább a retekklub.
2010. dec. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!