Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáj a petefészkem. Mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj a petefészkem. Mit lehet a baj?

Figyelt kérdés
mit lehet ilyenkor tenni lehet hogy terhes vagyok? mindig megjön, de sokszor van hányingerem meg sokszkor kell pisilnem nem tudom mi lehet a bajom. majdnem mindennap fáj tudom hogy nemjó kategóriába irtam csak nagyon kiváncsi vagyok
2010. dec. 14. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem simán felfáztál, vagy épp ovulálsz. Akkor szokott fájni.

Mikor kellene, hogy megjöjjön? Vagy megjött már?

Volt kockázatos nemi aktusod? (Védekezés nélküli) Ha igen pontosan mikor? Volt már azóta menstruációd?

2010. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem olyan rég wolt menstúrációm kb 1 hete, volt mikor gumi nélkül voltunk együtt
2010. dec. 14. 20:24
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és volt azóta már többször is menstrucióm
2010. dec. 14. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem pont most van a peteérésed, azért fáj, a vérzés kb. 5-6 nap, 5+7=12 ez ovulációs időszak már, szóval simán fájhat ettől.

És mikor voltatok együtt gumi nélkül? A menstruáció óta? Ha vérzés után, és a vérzésed 1 hete múlt el, akkor ha terhes lennél abban az esetben sem érezhetnél tüneteket.

2010. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, akkor nyugi, ha megjött és normális vérzés volt akkor levált a nyálkahártya, ergo nincs amin megtapadjon a gyerek :)

Ha ennyire aggódsz akkor viszont csinálj egy tesztet, akkor megnyugszol :)

Viszont ha a fájdalmat és a sűrű pisilés nem múlik menj el dokihoz, talán felfáztál, elég szar idő van mostanában.

2010. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zümmögnek benne a méhek:D
2010. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!