Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek egyszer tetszem neki egyszer meg már nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

12 éves lány vagyok és van egy fiú akibe már régóta szerelmes vagyok és az egyik nap azt vettem észre, hogy engem bámul és mikor oda néztem el fordította a fejét. Aztán az egyik nap vettem a bátorságot és megszerettem kérdezni tőle, hogy tetszem e neki és erre elment, de a haverjai mondták nekem, hogy menny utána erre utána mentem, hogy megkérdezem, de az lett a vége,hogy 3 hétig rám se nézett és a végén azt mondta,hogy nem tetszem neki :( Na de tegnap a mikulás disco - ban engem nézet és már csak pár lépés kellett volna, hogy ott legyen mellettem, de aztán megfordult és azt mondta a haverjának, hogy ez neki nem megy. Most nem tudom, hogy mit csináljak :/ Arra is gondoltam, hogy lehet, hogy azért nem tetszenék neki mert duci vagyok :( Kérlek segítsetek, előre is köszönöm !


2010. dec. 11. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
olyanokat is belemagyarázol amik nincsenek is ott... csak gyáva. lépj te elösször.
2010. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, csak valamiért még magának sem meri bevallani.
2010. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már léptem és még semmi :/
2010. dec. 11. 17:51
 4/7 A kérdező kommentje:
ezt nem értem : "olyanokat is belemagyarázol amik nincsenek is ott" ???
2010. dec. 12. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyáva nyuszi! Te ne légy az! Mond neki h eljönne e valahova veled! Vagy hogy tök jó fej vagy, vagy h bírlak! Ez olyan könnyű lépés, nem az egészet rázúdítod.

Uh milyen a világ! A pasiknak kéne a nők után koslatniuk, bátran, és udvarolni, nem bujkálni...

2010. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
úgy értettem az olyanokat is belemagyarázol dolgot,h :" Arra is gondoltam, hogy lehet, hogy azért nem tetszenék neki mert duci vagyok :( " ne képzelj bele állatságokat. csak akarsz találni valami okot. következő az lesz h valami még nagyobb állatságot magyarázol bele, h jaj most már tudom mi a baja velem a múltkor ránéztem arra a fára biztos azt hiszi Green Peaces vagyok. :P
2010. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D xD ez vicces volt :D Köszönöm és megpróbálok valamit hátha végre lesz esélyem :D
2010. dec. 13. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!