Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha akarna valamit oda jönne nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha akarna valamit oda jönne nem?

Figyelt kérdés
Fiúról van szó, két évvel idősebb tőlem és elég sok lány ismerőse van. Már kétszer jött, oda úgy beszélgetni hozzánk, hogy mással voltam, de hozzám nem szólt. Mindig néz, de lehet, hogy csak azért, mert én is. Ha akarna valamit, akkor beszéltünk volna nem? Nem hiszem, hogy azt lehet rá mondani, hogy félénk és én biztos, hogy nem fogok oda menni, hozzá társalogni..
2010. dec. 7. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy nem akar semmit, vagy komolyan gondolja. 30 feletti vagyok. Sokszor megszólítok olyan szituációkban társaságokat, hogy benne van: megüthetnek. Lazán beszólok. De amikor tényleg tetszik egy lány, nem jutok szóhoz.

Az exem hónapok óta kerülget egy srácot. A srác is őt. Már nem gyerekek, de úgy viselkedtek, mint két tizenéves.

2010. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül barátnője? Szerintem tetszel neki ha van barátnője, ha nincs. De nem mer, vagy nem akar lépni (ha van barátnője) Ha néz akkor tetszel neki. Olyan nincs hogy valaki azért néz valakit mert az is nézi :) Ha nem tetszik valaki, nem nézem. Egyébként hány évesek vagytok?
2010. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

azért néha van, hogy azért néz mert nézed:P

Ilyenkor következik be a legjobb barátnőd.

Egy egész napon át próbálj meg nem rá nézni, hanem állítsd rá a barátnődet hogy figyelje meg h ő is néz e téged akkor is ha te nem.

Am nekem hasonló a helyzetem.

Remélem segítettem:))

2010. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"azért néha van, hogy azért néz mert nézed:P" - például? Én ilyet nem csinálok, nem akarom hogy olyan odajöjjön hozzám aki nem tetszik/nem szimpatikus :)
2010. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!