Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El szokott fogni az irigység,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szokott fogni az irigység, amikor ezt az oldalt olvasod?

Figyelt kérdés

Engem igen. Amikor azt látom, hogy valaki milyen boldog kapcsolatban él, milyen jóképű/szép, szinte válogatnia kell az ellenkező nem tagjai közül, akkor mindig arra gondolok, hogy az én életem miért ilyen szar, illetve miért vagyok ennyire szerencsétlen, amikor lehetnék olyan is, mint ők.

Önző vagyok, és igazából örülnöm kéne annak, hogy másoknak ilyen jól alakul az élete?


2010. dec. 7. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Hàt én nem vagyok irigy, pedig nekem is vannak gondjaim.

De itt sok ember olyan értetlen..feltesznek egy kérdést, és nem tetszik ha vàlaszolsz nekik, pedig megkérdeztek..és hasonlok.

Talàn arra egy kicsit, hogy vannak akik nagyon boldog pàrkapcsolatban élnek..én tàvkapcsolatban, de tudom, hogy nekem is összejön majd, csak ki kell vàrnom.

szoval nincs miéRt irigynek lennem

2010. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem inkább a sírhatnék kap el. Szerintem itt több az idióta, mint a normális! És az ilyenekre nem irigykedek.
2010. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsóval tökéletesen egyetértek. Hihetetlen, mennyi szánalomra méltó hozzászólás van itt.
2010. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Irigykedni nem szoktam mert nekem nem hiányzik semmilyen párkapcsolat, se boldogtalan se boldog, de jókat nevetek néha.. tényleg annyi szánalmas alak van itt hogy az hihetetlen.
2010. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan érzek, mint te, Kérdező!

Rengeteg tini ír olyan komoly problémákkal, hogy melyiket válasszam, vagy hogy jó-e, ha már ekkor és ekkor lefekszem vele, stb...

Én jóval elmúltem 20, mikor először összejött egy kapcsolat, úgyhogy én is irigylem a fene nagy jódolgukat.

2010. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem irigykedem... Nincs senkim és soha nem is volt még, nagyon hiányzik a szerelem és hogy átölelhessek valakit végre. Viszont ennek ellenére se irigykedek...

Ha olyantól hallok ilyesmit akit ismerek akkor már talán :/


16/L

2010. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem irigykedek én senkire! Van egy boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatom, sokan kedvelnek, az ellenkező nem is buzgón érdeklődik irántam (feleslegesen), viszont ezt nem annak köszönhetem, hogy "bomba nő" vagyok (mivel meglehetősen telt homokóra alkatom van). Amivel a legkevésbé vagyok elégedett, az a rossz anyagi helyzetem. De nem irigylem a vagyonosabb ismerőseimet. Ők azt kapták, én valami mást.
2010. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!