Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan borotváljam szív alakúra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan borotváljam szív alakúra?

Figyelt kérdés

Lány vagyok.. szív alakúra szeretném borotválni a fanszőrzetem..

a szivet a szeméremdombomnál alakítsam ki és az ajkakat borotváljam le teljesen? vagy hogy kell?

(bocsi lehet h rossz kategóriába tettem)

köszi a válaszokat előreis


2010. dec. 7. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
szívsablonnal, sztem tuti van a háztartásban ilyen szív alakú pogilyukasztó , egy próbát megér :D
2010. dec. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az oké.. de az jakakat azt simán csak bortváljam kopaszra ahogy szoktam?
2010. dec. 7. 11:26
 3/6 A kérdező kommentje:
ajkakat*
2010. dec. 7. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel fanszőrzeten kívül nem rendelkezek ajkakkal, így ebben a témában már nem vagyok kompetens, majd egy következő hölgyválaszoló szerintem segít ebben.Bár véleményem szerint ízlések és pofonok, de teljesen simára azért ne.. jobb ha ott is van egy kis "erdő".
2010. dec. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ajkaknál teljesen le :D

én legalábbis nem szeretem a bozontot.

2010. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

okké;)

kösz a válaszokat

2010. dec. 8. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!