Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv. Szerintetek milyen jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv. Szerintetek milyen jó karácsonyi ajándékokat vehetnék a 24 éves barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem Őt, és szeretném meglepni valami nagyon szuper dologgal/dolgokkal. Az a probléma, hogy sűrven vannak nálunk ünnepelni való események /pl: évforduló, születésnap, névnap, stb../ így az évnek ebben a szakaszában már amúgy is majdnem minddent megadok neki, amire épp szüksége lehet, gondolok itt műszaki cikkekre, vagy ékszerekre...és a további otleteimet a a kedvenc nagyija, aki nagyon kozel áll hozzá, sztórnózta, hogy az biztos nem lenne jó, szal nem vagyok egy elveszett ember, de most már komolyan végső elkeseredésemben kérlek titeket, hogy javasoljatok valamit.Amúgy a barÁtnőm és koztem van egy olyan szokás, már évek óta, hogy karácsonyra 3 külonboző ajándékkal lepjük meg a másikat.

Előre is koszi mindenkinek a kommentjét.


2010. dec. 7. 10:52
 1/4 nielindi ***** válasza:
egy szexi fehérnemü mindig jol jön sztem vagy valami jo könyv. de neked kell tudnod, h miket szeret. igy tényleg nehéz, ha minden esemény karácsony körül van. :S menjetek el együtt boltokba nézelödni, és ami tetszik neki, vagy említ valamit, ami kellene neki, jegyezd meg, menj vissz a boltba és vedd meg.
2010. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Látatlanban elég nehéz tanácsot adni, de én ezeknek örülnék: könyv, színházjegy, parfüm, szép bőr táska, pénztárca. Ruha is jó ajándék lehet, de csak akkor, ha együtt nézitek ki, mert mellé lehet fogni. A "porfogókat" pl. plüss állatok, díszek, annyira nem szeretem, de van aki pont ilyennek örül. Ha nagyobb összegben gondolkodsz szép ajándék egy wellness hétvége. Én a páromnak karácsonyra valószínüleg ilyen utalványt is fogok venni és ő választhatja ki, hogy milyen közös programra váltsuk be: [link] vagy

[link] .


26/N

2010. dec. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy wellness hétvége.
2010. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hat szerintem valami ekszert vagy valami szepet amit szeret.
2010. dec. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!