Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magasság miért olyan fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magasság miért olyan fontos egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Főleg lányokat kérdeznék. Miért kell egy 1,50-es csajnak 2 méteres faszi? Valahol olvastam, hogy az átlagmagasság Magyarországon férfiaknál 176, nőknél 164 centi. Ezek szerint magasság terén én sajnos egy átlag alatti pasas vagyok, a magam "csak" 175 centijével. :) Pl. társkeresőn nem egy 170-177 magas lány visszautasított már magasság indokkal. Azoknak meg már nem is írok, akik kiírják, hogy 165 magas, tűsarkúban meg holdjáróban meg toronyházban meg már fene tudja mennyi, és legalább 1,85-ös ember kell neki. Most őszintén. Ennyire fontos evolúciós tényező ez? Másképp nem tudtok felnézni ránk? Én lehet, hogy "kicsi" vagyok, és nem is tartozom az izomcsávók közé, de kitartóbb vagyok bárkinél, és ha arra kerülne a sor, kiállanék az 1,90-es ember ellen is, ha a szeretteimet kell megvédeni.
2010. dec. 7. 00:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

én ezzel úgy vagyok, hogy legalább egymagas legyen velem. Viszont ami szerintem fontosabb, az a testalkat. Ne törjem ketté két ujjal... Az nem baj, ha szálkás, de legyen rajta izom. Még jobb, ha átlagos alkatú, esetleg kicsit mackós vagy izmos. (NE LEGYEN KIGYÚRT ÁLLAT... fujj :D )


Aztán meg úgyis az dönt el mindent, amikor az ember megismeri a másikat. Zseniális sminkes a szeretet. :)


20/L

2010. dec. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én kib.szottul 2m vagyok és irtó kevés csajom volt ,mondjuk azok mind szépek voltak de sajnos legtöbbször nehéz becsajoznom ,de mostanában jobban megy ,járj el kondizni s az önbizalmad megnő s jobb lesz hidd el!
2010. dec. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Csak hogy felvidítsalak: lány vagyok, 173-175 cm között (nem tudom pontosan), és gimnáziumban halálosan szerelmes voltam egy 160 cm körüli fiúba:)
2010. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Elnézést kedves mindenki. Hülyeséget kérdeztem. :) Megint az van, hogy a női gondolkodást próbálom kifürkészni. Egy pasi soha nem tud egy nő fejével gondolkozni. Csak elmegy már eleve az olyanoktól a kedvem, akik megváltoztathatatlan dolgot "várnak el" tőlem... Na lenyugodtam. Ki is törlöm a kérdést a listámról, ne is lássam. :D
2010. dec. 7. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!